Спецможливості
Статті

Другий візит принцаданського в Україну

15.07.2008
514
Другий візит принцаданського в Україну фото, ілюстрація
18–21 вересня в Україні перебувала делегація керівників понад двадцяти данських компаній, що спеціалізуються на виробництві й переробці сільськогосподарської продукції. Очолював делегацію Його Королівська Височність принц Данії Йоахім. Частина з тих компаній уже відома в українській аграрній галузі: це “ДанБред Інтернешнл” — експортер чистопородних свиней, “Біг Дачман (Скандинавіен) А/С” — виробник устаткування для комбікормових заводів, “СКОВ” — виробник обладнання для клімат-контролю та моніторингу виробництва, “Арла Фудс Амба” — друга за розміром молокопереробна компанія в Європі тощо.

Мета візиту — встановлення контактів між українськими та данськими бізнесменами, вивчення можливостей для інвестування в українські підприємства, обмін досвідом, адже Данія є найбільшим у світі виробником тваринницької продукції на душу населення.
У рамках візиту делегація відвідала ВАТ “Канівський маслосирзавод”, де оглянула виробництво, продегустувала сири, взяла участь у міні-семінарі представників Української аграрної конфедерації, а також поспілкувалася з українською пресою. Під час цього спілкування журналістам удалося дізнатися, що Його Королівська Височність має пряме відношення до сільського господарства, адже в 1986–1987 роках працював на фермі в Австралії (у 17–18-річному віці), а з 1991 по 1993 штудіював аграрну економіку в Classenske Agerbrugskole Nesgaard на острові Фластер. Саме тоді принц Йоахім уперше відвідав Україну — Київ та Хмельниччину, що, напевно, передбачала програма його навчання. На запитання преси, які зміни він помітив в Україні через майже півтора десятка років, Королівська Височність відповів, що “не змінилося майже нічого, ландшафти ті самі, та й як може змінитися чорнозем?”
З ВАТ “Канівський маслосирзавод” данська делегація відбула автобусом на ЗАТ “Миронівський хлібопродукт”.

Інтерв'ю
Горіхівництво залишається чи не найприбутковішим напрямком садівництва
Цікавість до горіхівництва як до прибуткового бізнесу зростає. Про особливості цього сегменту розповідає директор Інституту горіхоплідних культур Віталій Радько.     
За використання сучасних засобів захисту рослин найбільшої їхньої ефективності вдається досягти лише за строго виконання трьох основних умов: правильного вибору препарату, оптимальних термінів внесення та чіткого дотримання технології... Подробнее

1
0