Спецвозможности
Новости

Дослідження Компанії “Клеффманн Групп” — це більше ніж факт

18.08.2008
794
Дослідження Компанії “Клеффманн Групп” —  це більше ніж факт фото, иллюстрация

Компанія “Клеффманн Групп” — добре відома у 18 країнах світу, — торік у серпні офіційно розпочала свою діяльність в Україні. Заснована 1990 року Буркхардом Клеффманном, “Клеффманн Групп” нині є одним із лідерів на ринку маркетингу в світовій сільськогосподарській галузі. Дослідження, які проводить компанія, базуються на принципі “більше ніж факт”, тобто це не просто суха констатація та фіксування динаміки ринку, а трансформація зібраних даних у аналіз і прогнози.
“Клеффманн Групп” вивчає тенденції у використанні засобів захисту рослин та насіння, проводячи опитування сільськогосподарських виробників. Аналіз даних потім використовують виробники і дистрибутори ЗЗР та насіння для удосконалення продукції, розробки кращих маркетингових комунікацій. Таким способом дослідження “Клеффманн Групп” укріплюють відносини між виробниками ЗЗР, насіння та сільськогосподарськими підприємствами.
В опитуванні, яке провели співробітники компанії “Клеффманн Групп” на завершення польових робіт 2006 року, брали участь 1500 господарств. Їхні керівники відверто поділилися своїми думками про ситуацію та подальші перспективи розвитку сільського господарства в цілому і власного виробництва зокрема.
Серед чинників, що можуть перешкоджати розвитку господарств у наступні десять років, респонденти бачать: підвищення цін на обігові фонди (паливо, добрива, засоби захисту рослин тощо), державну політику в галузі сільського господарства, диспаритет (невідповідність) цін та економічну ситуацію в цілому.
 При цьому слід зазначити, що (проти 2005 року) загальний рівень “стурбованості” знизився. Водночас сільськогосподарських виробників у 2006 році непокоїли й інші проблеми, а саме: стара техніка, зміна закупівельних цін на сільськогосподарську продукцію, брак кваліфікованих кадрів, відмова від науково обгрунтованих технологій, зміна уряду.
Щодо перспектив розвитку сільськогосподарського виробництва, то тут погляди керівників сільськогосподарських підприємств розділилися. Більшість респондентів (25,9%) бачать перспективи за господарствами з великою площею, 25,6% респондентів надають перевагу спеціалізованим господарствам. При цьому кожен п’ятий з опитаних налаштований досить песимістично. На їхню думку, відбувається руйнування сільського господарства.
 Аграрії всіх категорій бачать стабільність власного господарства в інвестуванні й розширенні виробництва (більше половини опитаних — 53, 2 відсотка).
Щодо поліпшення справ у власному господарстві, то для всіх категорій респондентів державна підтримка й політика держави в галузі сільського господарства виявились пріоритетними. 

Интервью
Николай Орлов
В 2016 году значительно возросло количество рейдерских захватов предприятий. Среди пострадавших есть и представители аграрного бизнеса. Только за первое полугодие с жалобами на действия рейдеров в
В марте Ассоциация «Укрсадпром» избрала нового председателя. Им стал Юрий Вахель. О себе он рассказывает, что «родом из маслично-зернового бизнеса»​. Сайт «Пропозиція» расспросил у нового председателя ассоциации о текущей ситуации с... Подробнее

1
0