Спецможливості
Техніка та обладнання

Щоденник Agritechnica-2017: день 1

13.11.2017
4716
Щоденник Agritechnica-2017: день 1 фото, ілюстрація

Вчора, 12 листопада, запрацювала Agritechnica-2017 – найбільша європейська виставка сільгосптехніки, що проходить по непарних роках у німецькому Ганновері. Про масштаб виставки свідчить хоча б те, що вона розташувалась у 23 павільйонах.

У виставці беруть участь близько 2900 експонентів з 53 країн – від Німеччини аж до далекої Аргентини. Помітне місце займе й Україна. Адже, по-перше, наша країна представлена 17 учасниками: «Чернігівський ковальський завод», ПАТ «Завод Фрунзе», харківський підшипниковий завод «ХАРП», «Гідросила» з Кропивницького, «Бердянські жатки», Харківський завод зерноочисного обладнання, Карлівський машинобудівний завод, «Лозівські машини», «Лубнимаш», Мелітопольський завод автотракторних запчастин, одеський виробник обладнання для очистки й переробки зерна «Оліс», «Отіс Тарда» з м. Дніпра, «Полімершпагат», «Варіант Агро Буд». Крім того, своєю польською філією представлений «Завод Кобзаренка».

По-друге, наша країна згадується в назві одного з трьох розділів запланованої на 15 листопада конференції Ag Machinery International – «Україна, Росія й Китай – Потенціал великомасштабного землеробства». По-третє, 14 листопада відбудеться спеціальна конференція, присвячена нашій країні – «Потенціал сільського господарства України – Бачення українського АПК».

Перші два дні роботи виставки – 12 і 13 листопада – так звані спеціальні дні, коли виставка відкрита для обмеженого кола фахівців. Для всіх бажаючих Agritechnica-2017 відкриє свої двері 14 листопада.

Але учасники відкрили свої експозиції вже вчора. Новинок на виставці представлено безліч, тож propozitsiya.com спробує познайомити читачів хоча б з деякими:

Комбінований культиватор компанії Schmotzer;

Роликова борона Vario barrow австрійської компанії APV;

Система автоматичного водіння AutoTrac компанії John Deere.

Остання не є новинкою, але постійно вдосконалюється, тож з кожною виставкою демонструє все нові свої можливості. Наприклад, цього разу на стенді показують, як завдяки системі автоматичного водіння вдається прискорити рух сівалки по полю з 8 до 16 км/год без шкоди для процесу, адже навіть при збільшенні швидкості вдвічі увага і точність роботи бортового комп’ютера не послаблюється, на відміну від живого механізатора.

Комбінований культиватор SchmotzerРоликова борона APV

Інтерв'ю
Компанія Agrieye з'явилася тільки рік тому, але вже встигла вийти на ринки Перу, Еквадору, Пакистану, Малайзії, США, Норвегії, Кенії, Єгипту. Як говорить засновник і генеральний директор компанії AGRIEYE Андрій Севрюков: "Основний мій вид... Подробнее
FAO не тільки переймається питанням, як нагодувати людство, а й намагається спрогнозувати прийдешнє АПК. Яким буде сільське господарство через 10 років, розповідає експерт FAO, українець Андрій Ярмак.

1
0