Спецможливості
Новини

Десикація сої для якісного та вчасного збору врожаю

23.09.2019
687
Десикація сої для якісного та вчасного збору врожаю фото, ілюстрація

Визначити оптимальні терміни збирання врожаю сої непросто, й на те є свої причини – біологічна неоднорідність дозрівання рослин, мінлива осіння погода, забур’яненість дводольними і злаковими видами тощо. Це в комплексі із зараженістю хворобами та пошкодженнями шкідниками може призвести до суттєвих якісних і кількісних втрат майбутнього врожаю. Про це пише propozitsiya.com.

Щоб їх уникнути, експерти «UKRAVIT» радять обов’язково вдатися до передзбиральної десикації: вона не лише забезпечить рівномірне дозрівання бобів, але й значно полегшить процес збирання врожаю.

«Щоб забезпечити якісну десикацію сої, ми рекомендуємо застосовувати контактні препарати, – радить керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – Адже на відміну від системних препаратів, які забезпечують процес дефоліації, препарати на основі диквату одночасно знижують вологість зерна, зупиняють розвиток та розповсюдження хвороб і знімають проблему забур’яненості посівів. А це, своєю чергою, гарантує максимальний збір вирощеного врожаю без технологічних втрат та запобігає додатковим витратам на досушування зерна».

Значення має й концентрація діючої речовини у препараті, наголошує Олександр. Адже це дозволяє значно зменшити норму застосування засобу і, відповідно, заощадити кошти в перерахунку на 1 га. Тому для передзбиральної десикації він рекомендує обрати препарат Десикант Макс (дикват дибромід, 300 г/л): концентрація діючої речовини в ньому є однією із найвищих у порівнянні з аналогічними препаратами в Україні. Це, а також висока якість діючої речовини, обумовлює ряд переваг препарату: він забезпечує швидку дію, здатну проявлятися вже за кілька годин після застосування. А унікальна формуляція з обтяжувачем крапель запобігає зносу робочої рідини з поверхні рослин.

Препарат прискорює достигання сої та сприяє швидшому збиранню врожаю, а також припиняє розвиток і розповсюдження ряду хвороб. При цьому він швидко розпадається на нетоксичні сполуки, тож є безпечним для використання в насінницьких, промислових посівах, а також у посівах, призначених для харчових цілей.

Ключові слова: Соя, врожай, UKRAVIT

Інтерв'ю
Сергій Потапов, менеджер з розвитку плодоовочевого бізнесу Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, як виявилось, давно обізнаний з горіховою тематикою. А зараз серед партнерів проекту є і одне об’єднання виробників горіхів... Подробнее
Активні військові дії на території України перевернули з ніг на голову життя мільйонів українців. Але не слід забувати, що в стані гібридної війни Україна перебуває із 2014 року і страхіття окупації до 2022 року пережила значна частина... Подробнее

1
0