Спецвозможности
Каталог предприятий

Фильтр СвернутьРазвернуть

ФОП,ТОВ X-Teplo-утеплення пінополіуретаном

+38 (096) 336-04-50
+38 (066) 457-15-32
- всі міста -
Львів, Городоцька 213

Утеплення ангарів, складів, овочесховищ, холодильників, цистерн та ін.напиленням пінополіуретану. Працюємо у Львові та по всій Україні. Установки високого тиску дороговартісні та найкращі- Graco Reactor E-XP2.
Найефективніший теплоізолятор на сьогоднішній день. Використовуємо компоненти ППУ від BASF, Huntsman та інших виробників за вашим побажанням. Ціна за 1 м2 BASF Elastospray в районі 11-12 євро шаром 50-60 мм рівної непористої поверхні.
Вартість утеплення залежить від дуже багатьох факторів, ціну можемо назвати тільки після заміру об'єкта та узгодження всіх нюансів.
xteplo.com.ua

Похожие компании
Наша организация занимается продажей и доставкой твердого топлива,...
Основным направлением деятельности нашей компании является...
Наша компания занимается продажей экологически чистых минеральных...
Научно-производственная компания "Квадрат" занимается разработкой и...
Интервью
О перспективах выращивания не ГМО сои в Украине, а также потенциально интересные ниши соевых продуктов для украинских производителей в интервью рropozitsiya.com рассказала представитель
Керівник СТОВ "Дніпро" (Чорнобаївський р-н Черкаської обл.) Андрій Душейко
Руководитель СООО «Днепр» на Черкасщине, Андрей Душейко является уникальной фигурой в украинском агробизнесе, ведь свой немалый практический опыт выращивания овощных и полевых культур удачно сочетает с серьезной теоретической базой, будучи... Подробнее

1
0