Спецвозможности
Каталог предприятий

Фильтр СвернутьРазвернуть

Приватне Підприємство Полімашпроект Виробнича Фірма

+38 (097) 170-88-57
+38 (093) 986-91-07
+38 (095) 569-94-28
м. Біла Церква
вул. Леваневського, 87

Наше підприємство засноване в 2005 році, на даний момент займається проектуванням, виробництвом та наданням послуг механічної металообробки як в місті Біла Церква, Київській області, так і на території всієї України.
Минулого року на виставці Agroexpo в Кропивницькому, ми представили Дисковий Ґрунтообробний Універсальний Агрегат.
На базі однієї рами можуть розміщуватись чотири різні по своїй функціональності агрегати: Дискова Борона, Дисковий Агрегат, Глибокорозпушувач, Культиватор.
Агрегат призначений для суцільного обробітку ущільнених ґрунтів різного механічного складу з кришінням та загортанням пожнивних решток в ґрунт.
Агрегат складається з базової, універсальної рами і підрамників з робочими органами (кут атаки дисків регулюється в залежності від стану ґрунту), котка (двопозиційного) і пружинного обмежувача потоку ґрунту між першим і другим рядами дисків (кут якого змінюється в залежності від вологості, твердості і кількості пожнивних залишків). Пружинний обмежувач потоку ґрунту не дає можливості забиватися другому ряду дисків практично ні за яких умов.

ДИСКОВА БОРОНА
Суттєва відмінність Борони T-allAr від широкого асортименту вітчизняної техніки полягає в тому, що вона має «кут атаки» диска, але без «кута підрізу» (при потребі виготовляємо стійку з «кутом підрізу»).

Даний факт дає можливість агрегатування борони з менш потужними тракторами на більші глибини ніж аналогічні агрегати, в яких присутній «кут підрізу». «Кут підрізу» обумовлює заглиблення агрегату, але на названий кут витрачається до 25% потужності трактора.

При роботі з агрегатами шириною захвату 2,5 м. при вазі 1300 кг. використовують трактори потужністю 120-130 к.с. для заглиблення до 18 см. Для обробітку ґрунту Бороною T-allAr з шириною захвату 2,5 м. на глибину 20 см. і більше використовують трактор потужністю 90-110 к.с. з пластинчастим котком (пластини вварені під кутом до діаметру котка і, при використанні в першому положенні, коток рубає грудку, при встановленні котка з розворотом на 180° – прикочує.) При використанні тандемного шпорчастого котка (використовують при понаднормовій вологості ґрунту) для обробітку на глибину 20 см. та вище, потрібен потужніший трактор.

Навантаження на стійку агрегатів інших виробників становить від 50-70 кг

Навантаження на стійку Борони T-allAr становить 125-140 кг

Диск не потребує примусового заглиблення, навпаки, його потрібно притримувати, щоб не заглиблювався більше.

Борона T-allAr приблизно на 40% вища за аналогічну техніку, що виготовляє український виробник. Тому, з конструкційними нововведеннями, дає можливість обробляти різний фон без забивань та з вологістю більш ніж 25%.

Показники в роботі:

Висота стебел:

Кукурудза – до 70см.

Ріпак – до 150 см.

Гречка – до 110 см.

Прикидання решток за один прохід до 90%.

Похожие компании
Ag Growth International (AGI) – это ведущий производитель...
Системи очищення, регенерації і відновлення повітря. У кожній з сфер...
Индустриальная группа УПЭК — одна из крупнейших в Украине частных...
Единственная компания в Украине, которая использует швейцарское...
Интервью
Владимир Яковчук, генеральный директор Евралис Семенс Украина
Генеральный директор ООО «Евралис Семенс Украина» Владимир Яковчук рассказывает о новинках французского семенного бренда в сезоне-2017 и "закулисной" жизни компании.    
Геннадий Юдин, вице-президент ВОО "Украинская ореховая Ассоциация"
Ореховодство в последнее время уже успело стать одной из самых скандальных отраслей аграрного производства. После всем известной огласки из «ореховой мафией» интерес к саженцам и закладке ореховых

1
0