Спецвозможности
Каталог предприятий

Фильтр СвернутьРазвернуть

ТОВ ТОВ «ВТМ ГРУПП»

+38 (048) 777-06-80
+38 (048) 777-06-86
м. Одеса
вул. Бугаївська, буд. 43А

ТОВ "ВТМ ГРУП" - українська верстатобудівна компанія.
Виробляє: нові високоточні верстати горизонтального і вертикального компонування, дорезонансного і зарезонансного виконань для динамічного балансування деталей вагою від 0,03 до 40 000 кг.
Повний цикл виробництва знаходитися в м. Одесі.
Працюючі з 1973 р. в цьому напрямку маємо великий практичний досвід з балансування.
У сільськогосподарському напрямку це виробництво та ремонт: крильчаток вентиляторів і насосів, авто-сельхоз-спецтехники: карданні та колінчасті вали, турбокомпресора (ТРК), варіатора; валів: електродвигунів, молотильних барабанів і шнеків комбайна/жниварки, млинів/дробарок/січкарень у зборі з рухливими бічними/молотковими ножами, розкидань добрив і тому подібне.
Модернізуємо балансувальні: стенди, верстати та устаткування, Замовника.
До складу компанії входять власні: конструкторське бюро, механообробне та складальне виробництво (мехструктур і технологічного оснащення, сучасних контрольно-вимірювальних систем і комплексів), кваліфікований персонал.
З напряму "Бізнес під ключ" можемо запропонувати повний комплект технологічного обладнання та технологію ремонту, балансування: авто-турбін (ТРК) і карданних передач.

Похожие компании
Забезпечення інвалідними візками (дитячі, дорослі), ортопедичним...
Агропредприятие «АГРОСПЕЦТРАНС 888» - компания с большим опытом...
Производство промышленных запчастей и комплектующих в Украине. В...
«ТД Агрокультура» – стабильное развитие Вашего успеха! Торговый дом...
Интервью
Президент УАВК Микола Пономаренко
На рынке картофеля сейчас - ажиотаж, которого не случалось почти 10 лет. Потребители обеспокоены неурожаем и закупаются картофелем на сезон - целыми мешками. Производители (прежде всего огородники) жалуются на неурожай. Таким образом,... Подробнее
экспорт
После подписания Соглашения о зоне свободной торговли с Канадой украинские аграрии получили шанс выйти на канадский рынок. Впрочем, положительный эффект станет ощутимым не сразу.

1
0