Спецвозможности
Каталог предприятий

Фильтр СвернутьРазвернуть

ТОВ АНЕМЕС-АГРО

+38 (098) 466-77-44
Харьков
ул. Василия Стуса 9-А

Сільськогосподарське підприємство «АНЄМЄС-АГРО» є лідером в Україні з продажу насіннєвого матеріалу та хімічних добрив. Підприємство було створено професійними аграріями та науковцями.
Стратегічним напрямком діяльності сільськогосподарського підприемства «АНЄМЄС-АГРО» є відновлення і розвиток сільськогосподарскої справи. Ми дбаємо про добробут нашого краю!
Прагнемо працювати на своїй землі, втілювати новітні технології та заходи аграрного сектору. Напрямки сільськогосподарського підприемства «АНЄМЄС-АГРО», це - рослинництво, переробка с/г продукції, наукова діяльність, допоміжна діяльність, лабораторний комплекс, насінневий завод.
Діяльність нашого підприємства спрямована на забезпечення вітчизняних сільгоспвиробників високоякісним насіннєвим матеріалом з можливістю максимально мінімізувати ризики у вирощуванні с/г продукції.
Ми пропонуємо аграріям не тільки продаж насіння, а й повний науковий та технологічний супровід, що здійснюється висококваліфікованими спеціалістами агрохімічної та мікробіологічної лабораторій. Саме тому всі клієнти мають можливість отримати в будь-який час необхідну консультацію в різних аспектах вирощування сільськогосподарських культур.

Похожие компании
«ТД Агрокультура» – стабильное развитие Вашего успеха! Торговый дом...
Сервис печати On-Print выполняет качественно услуги печати от визиток...
ROPA являемся молодой интенсивно развивающейся компанией. Нашим...
Наша компания уже более 15 лет производит и реализует агротехнику....
Интервью
Мария Колесник руководитель аналитического консалтингового агентства "ААА"
Изменить свою жизнь и переехать за границу, например в Европу, мечтает сейчас почти каждый украинец. О том, настолько положительным является этот опыт и каким образом строить свою аграрную стратегию,
Міністерство аграрної політики, Ярослав Краснопольський
Недавние изменения в составе правительства могут коснуться  и деятельности Министерства аграрной политики и продовольствия. Что изменилось и каких новаций ожидать? С этим вопросом мы обратились к

1
0