Спецможливості
Новини

"Цеппелін-Україна" планує проводити тренінги для користувачів своєї техніки

10.01.2017
1444
"Цеппелін-Україна" планує проводити тренінги для користувачів своєї техніки фото, ілюстрація
Fendt 936 є найбільш високотехнологічним. Він має безліч різних налаштувань для роботи з різними сільгоспзнаряддям і навіть механізатори багатьох особливостей управління просто не знають

У Кіровоградському регіоні компанія «Цеппелін Україна» організувала для механізаторів курси з вивчення особливостей трактору Fendt 936. Надалі такі одноденні курси планують проводити на постійній основі. Більш кваліфіковане управління трактором істотно продовжує термін його служби, що дуже важливо для фермерських господарств. Результатом правильних налаштувань при використанні певного виду знаряддя також є зростання продуктивності праці механізатора, одночасно суттєво економиться паливо. Про це повідоляє propozitsiya.com з посиланням на traktorist.ua.

Навчання пройшли фахівці чотирьох фермерських господарств з Новоукраїнського та Знам'янського районів. Як пояснив регіональний менеджер з продажу сільгосптехніки «Цепелін Україна» Олег Дідовець, такі курси дуже потрібні операторам фермерських господарств, які придбали сільгосптехніку. Адже серед тракторів подібного класу Fendt 936 зараз є найбільш високотехнологічним. Він має безліч різних налаштувань для роботи з різними сільгоспзнаряддям (сівалками, ґрунтообробними машинами і т.д.). Навіть механізатори, які працюють на подібних тракторах більше двох років, багатьох особливостей управління просто не знають.

Спочатку механізаторам розповідають про особливості конструкції трактору та його експлуатації, роз'яснюють нюанси налаштувань. У другій половині занять кожен механізатор має можливість закріпити отримані знання безпосередньо на тракторі.

У компанії «Цепелін Україна» такі профі-курси планують проводити на постійній основі. Причому організовуватимуть навчання для користувачів усього переліку техніки, який реалізує компанія. Тобто заплановані окремі курси для комбайнерів, операторів самохідних обприскувачів і т. д. Дана ініціатива стане правилом: в кожному регіоні раз на рік влаштовувати подібні курси, що стосуються певного виду техніки.

Як зазначив О.Дідовець, спеціальне навчання дозволяє використовувати дану модель трактора максимально ефективно і без проблем, які виникають через неналежне знання техніки.

Інтерв'ю
Директор Інституту обліку і фінансів НААН України, академік НААН Валерій Жук
Після майже 20-річної перерви агрофірмам знову доводиться сплачувати податки на загальних засадах. Ясна річ, сільгоспвиробники не звикли до такого. От і стогнуть зараз сільські бухгалтери, бо і звітність значно ускладнилась, і податківці... Подробнее
Уявити розвиток будь-якого бізнесу без активного впровадження інформаційних технологій сьогодні неможливо. Вирощування сільськогосподарської продукції на відміну від промислових процесів вкрай чутливо до багатьох непередбачуваних факторів... Подробнее

1
0