Спецможливості
Новини

Bunge матиме понад 50% голосів у стивідорі в Миколаєві

14.11.2016
1654
Bunge матиме понад 50% голосів у стивідорі в Миколаєві фото, ілюстрація

Антимонопольний комітет України надав дозвіл компанії з Нідерландів Koninklijke Bunge B. V. на придбання частки в ТОВ "Нова європейська компанія" (Миколаїв). Про це повідомили в АМКУ, передає propozitsiya.com.

Дозвіл забезпечить Bunge перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Раніше транснаціональна компанія Bunge інвестувала $180 млн в будівництво виробничо-перевалочного комплексу в Миколаєві. Він включає завод з виробництва рослинного масла, термінал з перевалки масла і розширені потужності зернового терміналу.

Bunge займається закупівлею, продажем, зберіганням олійних і зернових культур, переробкою олійних, виробництвом цукру та етанолу з цукрової тростини, переробкою пшениці, кукурудзи і рису для виготовлення інгредієнтів, що використовуються компаніями-виробниками продуктів харчування. Також компанія займається продажем добрив у Південній Америці.

Основні активи Bunge в Україні - Дніпропетровський олійноекстракційний завод, що виробляє рафіновану соняшникову олію під торговими марками "Олейна", "Розумниця", і дочірнє підприємство з іноземною інвестицією "Сантрейд" (Київ) з елеваторами в кількох регіонах України. Крім трейдингу зерном та олією, компанія також здійснює торгівлю засобами захисту рослин, насіннєвим матеріалом.

"Нова європейська компанія" займається перевалкою та експедируванням експортних, імпортних і транзитних насипних і генеральних вантажів через причали Миколаївського порту; агентуванням суден.

Ключові слова: Koninklijke Bunge B. V., експорт

Інтерв'ю
Останніми роками різко почастішали нотифікації на українське зерно — скарги від іноземних покупців на наявність у ньому карантинних організмів. Фахівці стверджують, що таку ціну Україна платить за існуючу схему поборів з експортерів, які... Подробнее
Компанія «ТЕРРА» є одним із найбільших українських виробників круп та круп’яних виробів, до асортименту якого входить 165 видів найменувань продукції, частина з якої експортується у 67 країн. Хоч виробництво тут не припинялося ні на день,... Подробнее

1
0