Спецможливості
Новини

Боротьба з рибними браконьєрами коштуватиме 200 млн гривень

07.09.2016
1196
Боротьба з рибними браконьєрами коштуватиме 200 млн гривень фото, ілюстрація
рыболовля

Обмежена матеріально-технічна база не дозволяє одночасно запустити рибний патруль в усіх регіонах України

Про це повідомляє Укрінформ

Обмежена матеріально-технічна база не дозволяє одночасно запустити рибний патруль в усіх регіонах України, тому Держрибагентство рухається поступово – крок за кроком. Про це заявив голова Держрибагентства Ярема Ковалів

На матеріально-технічне оснащення новоствореного рибоохоронного патруля в масштабах України потрібно 200 млн гривень.

Ковалів зазначив про наявність домовленості із міністром аграрної політики та Мінфіном про те, що такі ресурси будуть виділені з коштів Мінагрополітики напряму.

Окрім цього, Держрибагентство розпочало набір у рибоохоронний патруль Одеської та Херсонської областей. Вже 15 вересня 2016 року там оголосять кадровий конкурс.

Посадовець пояснив, чому вони вирішили розпочати саме з цих областей. За його словами, ситуація з нелегальним виловом риби там доволі складна. Окрім цього, на створення такого патруля є запит місцевої влади та громадськості. Зважаючи на обмеженість матеріально-технічних ресурсів, було вирішено розпочати з басейну Дніпра та морського узбережжя. До того ж, за словами посадовця, це – найбільш потужні “рибні” регіони.

Нагадаємо, Звільнено всіх керівників рибоохорони

Ключові слова: риба

Інтерв'ю
Николай Орлов
До кінця 2016 року парламент повинен прийняти Закон про обіг земель сільськогосподарського призначення. Цей закон має відкрити ринок землі в Україні. 
Зернові колосові культури, такі як пшениця, ячмінь та інші, відіграють важливу роль у світовому сільському господарстві та продовольчій безпеці. Ці культури щороку висівають на мільйонах гектарів землі по всьому світі, де це дозволяють... Подробнее

1
0