Спецможливості
Новини

Біостимулятори визнали варіантом порятунку екології Землі

31.07.2017
1437
Біостимулятори визнали варіантом порятунку екології Землі фото, ілюстрація

Консорціум із питань сталого розвитку визначив використання біостимуляторів запорукою поліпшення врожайності і способом не введення нових площ в сільгоспвиробництво шляхом знищення лісів та інших переформатувань екозон, пише propozitsiya.com з посиланням на agroxxi.ru.

Консорціум із питань сталого розвитку (TSC) — незалежна глобальна організація, яка спеціалізується на наукових дослідженнях і практиках щодо повсякденних продуктів.

Як категорія біостимулятори як і раніше є відносно новими в свідомості багатьох виробників у порівнянні з традиційними хімічними речовинами. Однак біологічні технології та продуктові платформи насправді вже досить зрілі і дуже добре вивчені, кажуть експерти. Вони повідомляють, що розуміння мікробіоми грунту різко зросло, що призвело до революції з інноваційними рішеннями щодо біологічних культур. Це може задовольнити критичні потреби виробників: біостимулятори підвищують ефективність звичайних хімічних препаратів і зменшують «екологічний слід», покращують доступ поживних речовин і води до рослин, а також знижують викиди вуглекислого газу. Вони незамінні для вирощування біологічного врожаю, попит на який зростає в геометричній прогресії.

«Дослідження, пов'язані з можливостями біостимуляторів, вказують на чіткі параметри зниження негативних ключових впливів на сільськогосподарське виробництво», — сказала науковий співробітник і фахівець із сільського господарства TSC Аманда Розтер.

TSC рекомендує використовувати біостимулятори як засіб для поліпшення ключових показників ефективності управління поживними речовинами, переробки врожаю та для землеробства.

Інтерв'ю
Володимир Шульмейстер. Народився в Миколаєві. Закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала С. О. Макарова за спеціальністю «турбінобудування», інженер-механік. Захистив докторську дисертацію з матеріалознавства. З 24 грудня 2014 року по 30 грудня 2015 року обіймав посаду першого заступника міністра інфраструктури України
Український інститут майбутнього - незалежний аналітичний центр, який прогнозує зміни і моделює різноманітні сценарії розвитку подій в Україні, пропонує альтернативні рішення. Основні напрямки
AgroGeneration є одним із провідних агрохолдингів України не лише за обсягами виробничих площ, а й за операційною ефективністю. Головний напрямок діяльності компанії – виробництво зернових та олійних

1
0