Спецможливості
Новини

Білорусь частково відновила постачання пального в Україну

25.04.2019
657
Білорусь частково відновила постачання пального в Україну фото, ілюстрація

Білорусь частково відновила поставки дизельного пального і бензину в Україну і Польщу. Про це повідомив заступник голови концерну "Белнефтехим" Володимир Сізов, передає ТАСС. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційний портал «Економічна правда».

"Наразі прийнято рішення про постачання близько 32 тис тон дизельного пального в напрямку України, 8 тис тон дизельного пального в напрямку Польщі і близько 10 тис тон автомобільного бензину також у напрямку українського ринку", - зазначив заступник голови білоруського концерну.

За його словами, Мінськ в ситуації з постачанням неякісної російської нафти оцінює свої втрати приблизно в 100 млн доларів у вигляді недоотриманої виручки від реалізації нафтопродуктів.

Сізов уточнив, що представники "Транснєфті" 26 квітня прибудуть до Білорусі для обговорення питань, пов'язаних з врегулюванням поставок російської нафти.

Заступник голови концерну уточнив, що Білорусь продовжує прокачування нафти в напрямку України нафтопроводом "Дружба".

"Ми підтримуємо зв'язок з оператором українських нафтопроводів. У міру зміни інформації ми будемо додатково інформувати про ситуацію", - зазначив він.

До інформації:

23 квітня Білорусь вимушено призупинила експорт світлих нафтопродуктів в Україну, Польщу і країни Балтії через надходження неякісної російської нафти.

Протягом 20-21 квітня вартість бензинів і дизельного пального на автозаправних станціях в Україні зросла на 30-60 копійок за літр.

Зростання цін на дизельне пальне — перше підвищення роздрібних цін на ДП за останні 5 місяців.

Російська Федерація встановила обмеження на експорт до України нафти та нафтопродуктів.

Ключові слова: Білорусь, Україна, пальне

Інтерв'ю
Ансгар Борнеманн, директор Nestlé в Україні та Молдові
Nestlé в Україні активно співпрацює з місцевими постачальниками. За даними на кінець 2016 року, близько 70% компонентів для товарів компанія купує на місцевому локальному ринку.  Із 2007 року
экспорт
Після підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою українські аграрії отримали шанс вийти на канадський ринок. Втім, позитивний ефект буде відчутним не відразу. 

1
0