Спецвозможности
Новости

Bayer не будет распространять ГМО-семена Monsanto в Европе

13.10.2016
830
Bayer не будет распространять ГМО-семена Monsanto в Европе фото, иллюстрация
Логотип Байер

Німецький хімічний концерн Байєр (Bayer) повідмів, що після придбання американського виробника насіння и пестицидів Монсанто (Monsanto) не збирається впроваджувати генетично модіфіковані культури в Європі. 
Про це повідомляє propozitsiya.com за результатами моніторингу зарубіжніх аграрніз ЗМІ, які поширли заяву головного виконавчого директора Bayer Вернер Бауманна.
Бауманн спростував побоювання деяких політіків щого ймовірного поширення Байєром в Європі ГМО-насіння, що буде легше зробити завдяки бездоганній репутації концерну, особливо у порівнянні з іміджем Монсанто.

Він сказав "це не наш план" і зауважив, якщо політікам та європейській спільноті не потрібне генетично модіфіковане насіння, то Bayer розуміє цю позицию, навіть якщо не згодний із нею.
Запланована компанією Bayer купівля американскої компанії Monsanto за 58,8 млрд євро ($ 65,7 млрд) — найбільша покупка, зроблена німецькою компанією. Після підписання угоди у вересні група екологів, їхніх політіків-прихільніків і деякі фермери пообіцялі заблокуваті "шлюб, укладення в пеклі".

Интервью
14-15 марта в Одессе прошел очередной конгресс "Органическая Украина". Органическое земледелие, как и каждое явление, имеет как своих сторонников, так и своих противников. И у тех, и у других есть свои аргументы. Поэтому сегодня редакция... Подробнее
основатель и генеральный директор фирмы YouControl Сергей Мильман
Ранней весной, когда вдруг все проснулись и бросились закупать удобрения, западноукраинским аграриям начали звонить от имени известного местного дилера сельхозхимии с выгодными предложениями на условиях предоплаты. Когда товар не приходил... Подробнее

1
0