Спецвозможности
Новости

Bayer не будет распространять ГМО-семена Monsanto в Европе

13.10.2016
1054
Bayer не будет распространять ГМО-семена Monsanto в Европе фото, иллюстрация
Логотип Байер

Німецький хімічний концерн Байєр (Bayer) повідмів, що після придбання американського виробника насіння и пестицидів Монсанто (Monsanto) не збирається впроваджувати генетично модіфіковані культури в Європі. 
Про це повідомляє propozitsiya.com за результатами моніторингу зарубіжніх аграрніз ЗМІ, які поширли заяву головного виконавчого директора Bayer Вернер Бауманна.
Бауманн спростував побоювання деяких політіків щого ймовірного поширення Байєром в Європі ГМО-насіння, що буде легше зробити завдяки бездоганній репутації концерну, особливо у порівнянні з іміджем Монсанто.

Він сказав "це не наш план" і зауважив, якщо політікам та європейській спільноті не потрібне генетично модіфіковане насіння, то Bayer розуміє цю позицию, навіть якщо не згодний із нею.
Запланована компанією Bayer купівля американскої компанії Monsanto за 58,8 млрд євро ($ 65,7 млрд) — найбільша покупка, зроблена німецькою компанією. Після підписання угоди у вересні група екологів, їхніх політіків-прихільніків і деякі фермери пообіцялі заблокуваті "шлюб, укладення в пеклі".

Интервью
Директор Сквирської сільськогосподарської дослідної станції Юрій Терновий
15 июня на Сквирской сельскохозяйственной опытной станции проводился ежегодный День поля. Он был посвящен органическому земледелию, ведь это единственная в Украине исследовательская станция, специализацией которой является органическое... Подробнее
Тарас Кутовой, министр аграрной политики и продовольствия Украины
Министр аграрной политики и продовольствия Тарас Кутовой определил органическое направление как одно из главных в работе Минагрополитики на этот год. «Это один из вопросов, который меня лично волнует

1
0