Спецвозможности
Новости

Bayer не будет распространять ГМО-семена Monsanto в Европе

13.10.2016
994
Bayer не будет распространять ГМО-семена Monsanto в Европе фото, иллюстрация
Логотип Байер

Німецький хімічний концерн Байєр (Bayer) повідмів, що після придбання американського виробника насіння и пестицидів Монсанто (Monsanto) не збирається впроваджувати генетично модіфіковані культури в Європі. 
Про це повідомляє propozitsiya.com за результатами моніторингу зарубіжніх аграрніз ЗМІ, які поширли заяву головного виконавчого директора Bayer Вернер Бауманна.
Бауманн спростував побоювання деяких політіків щого ймовірного поширення Байєром в Європі ГМО-насіння, що буде легше зробити завдяки бездоганній репутації концерну, особливо у порівнянні з іміджем Монсанто.

Він сказав "це не наш план" і зауважив, якщо політікам та європейській спільноті не потрібне генетично модіфіковане насіння, то Bayer розуміє цю позицию, навіть якщо не згодний із нею.
Запланована компанією Bayer купівля американскої компанії Monsanto за 58,8 млрд євро ($ 65,7 млрд) — найбільша покупка, зроблена німецькою компанією. Після підписання угоди у вересні група екологів, їхніх політіків-прихільніків і деякі фермери пообіцялі заблокуваті "шлюб, укладення в пеклі".

Интервью
Валентина Болоховская, лауреат Государственной премии Украины в области науки и техники, один из основателей "БТУ-Центр"
«БТУ-Центр» — один из самых известных в Украине отечественных производителей биологических продуктов для сельского хозяйства. Компания работает с 1999 года, и с тех пор на рынок выведено немало
экспорт
После подписания Соглашения о зоне свободной торговли с Канадой украинские аграрии получили шанс выйти на канадский рынок. Впрочем, положительный эффект станет ощутимым не сразу.

1
0