Спецвозможности
Новости

Bayer не будет распространять ГМО-семена Monsanto в Европе

13.10.2016
710
Bayer не будет распространять ГМО-семена Monsanto в Европе фото, иллюстрация
Логотип Байер

Німецький хімічний концерн Байєр (Bayer) повідмів, що після придбання американського виробника насіння и пестицидів Монсанто (Monsanto) не збирається впроваджувати генетично модіфіковані культури в Європі. 
Про це повідомляє propozitsiya.com за результатами моніторингу зарубіжніх аграрніз ЗМІ, які поширли заяву головного виконавчого директора Bayer Вернер Бауманна.
Бауманн спростував побоювання деяких політіків щого ймовірного поширення Байєром в Європі ГМО-насіння, що буде легше зробити завдяки бездоганній репутації концерну, особливо у порівнянні з іміджем Монсанто.

Він сказав "це не наш план" і зауважив, якщо політікам та європейській спільноті не потрібне генетично модіфіковане насіння, то Bayer розуміє цю позицию, навіть якщо не згодний із нею.
Запланована компанією Bayer купівля американскої компанії Monsanto за 58,8 млрд євро ($ 65,7 млрд) — найбільша покупка, зроблена німецькою компанією. Після підписання угоди у вересні група екологів, їхніх політіків-прихільніків і деякі фермери пообіцялі заблокуваті "шлюб, укладення в пеклі".

Интервью
Лановенко1
Садоводство относится к перспективным отраслям аграрного сектора. Интенсивные сады в сочетании с органическим садоводством увеличивают возможности экспорта продукции.  
С февраля этого года подразделение Crop Science компании «Байер» в Украине возглавил Франк Хатке, который одновременно занимает должность руководителя регионального маркетинга в странах Центральной и Восточной Европы и недавно приехал в... Подробнее

1
0