Спецможливості
Новини

BASF і Hewlett Packard створять суперкомп'ютер, щоб пришвидшити роботу над ЗЗР

22.03.2017
2836
BASF і Hewlett Packard створять суперкомп'ютер, щоб пришвидшити роботу над ЗЗР фото, ілюстрація
BASF і Hewlett Packard створять суперкомп'ютер з потужністю понад 1 пентафлоп. Він буде використовуватись для обчислення даних хімічних дослідів та їх моделювання

BASF і Hewlett Packard створять суперкомп'ютер з потужністю понад 1 пентафлоп. Він буде використовуватись для обчислення даних хімічних дослідів та їх моделювання. Про співпрацю BASF і Hewlett Packard та побудову одного з найпотужніших в світі комп'ютерів повідомляє propozitsiya.com з посиланням на swr.de.

Побудова обчислювальної машини почнеться днями у місті Людвігсхавен (Німеччина). Машина займе площу у 100 кв.м та буде завершена вже цього року.

Новий суперкомп'ютер матиме потужність понад 1 пентафлоп, тобто зможе обчислювати за секунду більше квадрильйона (1 000 000 000 000 000) операцій. Така потужність допоможе дослідникам отримувати необхідні результати обчислень за кілька днів, тоді як зараз на цю роботу витрачається кілька місяців часу.

Завдяки комп'ютеру дослідники зможуть моделювати хімічні процеси, які досі могли лише теоретично уявити, але не мали змоги відтворити у лабораторних умовах.

Новий підхід до розробки формуляцій дозволить значно скоротити створення та вихід на ринок препаратів для захисту рослин.

Для порівняння, найпотужніший у світі суперкомп'ютер було збудовано в Китаї у листопаді минулого року. Він має потужність 93 пентафлопи.

Ключові слова: BASF, Hewlett Packard, инновации, ЗЗР

Інтерв'ю
координатор проекту "Купуймо разом!" Томаш Будзяк
Сільське господарство відноситься до тих галузей, де об'єднання може принести до значного підвищення конкурентноздатності. За ініціативи найбільшої в Польщі гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ в Україні буде створена вітчизняна... Подробнее
Николай Сафонов
Потенціал зростання органічного сегменту великий, його частка може досягти 5-10%. Тоді як поки що в Україні на нього припадає це менше 0,1% від загального споживання продуктів харчування. І статися це може в найближчі 5-10 років. Багато що... Подробнее

1
0