Спецвозможности
Новости

Австралійські аграрії об’єднуються, щоб допомогти колегам з України

15.04.2022
446
Австралійські аграрії об’єднуються, щоб допомогти колегам з України фото, иллюстрация

Австралійські фермери об’єднуються та продають частину свого врожаю, щоб надати гуманітарну підтримку українським фермерам та фермерським громадам.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Grain Producers Australia.

Організатори акції хочуть, щоб українські сільгоспвиробники знали, що їх підтримують у всьому світі. Вони закликали австралійських фермерів вивішувати прапори України на своїй сільськогосподарській техніці під час посіву та ділитися зображеннями своєї техніки з українськими прапорами у соціальних мережах із хештегом #AUSSIEGRAIN4UKRAINE.

«Ми хочемо, щоб фермери України знали, що їх підтримують в усьому світі, тому австралійських фермерів також закликають ділитися зображеннями своїх прапорів і машин у соціальних мережах з хештегом #AUSSIEGRAIN4UKRAINE», — йдеться у повідомленні.

В рамках акції австралійські виробники можуть пожертвувати кошти від минулого врожаю на спеціальну індивідуальну картку аграрія в Національному реєстрі виробників. Для цього спеціально був створений підкомітет зерновиробників Австралії для проведення кампанії зі збору коштів та направленні гуманітарної допомоги у відповідь на вторгнення рф до України.

За словами представника підкомітету Джеймс Стейсі з Південної Австралії, ідея зародилася у соцмережах, коли виробники та представники галузі хотіли знайти спосіб підтримати своїх українських колег.

«Ціни на зерно через цей конфлікт зросли, і ми хочемо пожертвувати частину з цього прибутку на добру справу. Ми продаватимемо частину зерна для цих цілей. Ми хочемо, щоб інші австралійські фермери зробили те ж саме. Ці кошти будуть спрямовані на програми, які допоможуть українським виробникам», — додає Джеймс Стейсі.

Фермери із Західної Австралії додають, що мають багато друзів в Україні, які так само як і вони вирощують зернові, але переживають важкі часи. У такий спосіб вони хочуть дати зрозуміти українцям, що їм не байдуже. 

«Австралійські хлібороби першими розпочали акцію пожертвування зерна для України; ми закликаємо наші побратимські організації по всьому світу від Франції до Канади наслідувати їх приклад», — закликають австралійські аграрії.

Интервью
В марте Ассоциация «Укрсадпром» избрала нового председателя. Им стал Юрий Вахель. О себе он рассказывает, что «родом из маслично-зернового бизнеса»​. Сайт «Пропозиція» расспросил у нового председателя ассоциации о текущей ситуации с... Подробнее
заступник директора з наукової роботи Інституту фізіології та генетики рослин НАН України, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Віктор Швартау
Как только уборка озимых полностью завершилось, сайт «Пропозиція» обратился к заместителю директора по научной работе Института физиологии и генетики растений НАН Украины, доктору биологических наук, профессору, член-корреспонденту НАН... Подробнее

1
0