Спецможливості
Новини

О.Вадатурський попросить АМКУ завіяти міф про монополістичні амбіції «Нібулону»

16.01.2017
1302
О.Вадатурський попросить АМКУ завіяти міф про монополістичні амбіції «Нібулону» фото, ілюстрація
Олексій Вадатурський, генеральний директор ТОВ СП «Нібулон»

Генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський вкрай різко відреагував на висловлювання Міністерства інфраструктури щодо бажання компанії монополізувати українські річки і пообіцяв звернутися в Антимонопольний комітет України за офіційним висновком щодо положення «Нібулона» на ринку річкових перевезень. Про це propozitsiya.com повідомляє з посиланням на censor.net.

За словами А.Вадатурського, «Нібулон» ніколи не брав участі в приватизаційних процесах. «Нам ніколи не діставалися річкові вокзали, порти, пристані, причали, гідротехнічні споруди. І ми не купували річкові або морські підприємства або їх права. Ми будуємо свою інфраструктуру, погоджуючи кожен об'єкт будівництва з місцевими органами влади, розвиваємося на свій страх і ризик, будуємо термінали, судна, реконструюємо свій суднобудівний завод », — підкреслив він.

О. Вадатурський нагадав, що «Нібулон» використовує свій флот для перевезення сільгосппродукції і зерна, яке привозять на термінали інші сільгоспвиробники. Компанія не займає і не планує займати монопольне становище на ринку послуг (річкових вантажоперевезень. — Ред.). Обсяги предоставлених іншим підприємствам послуг незначні і жодного разу діяльність компанії не оскаржувалася Антимонопольним комітетом України, — нагадав О. Вадатурський.

Генеральний директор «Нібулона» нагадав, що раніше звертався в АМКУ, який «розвіяв міф про так зване монопольне становище нашої компанії, який так старанно формують міністр і деякі нардепи-лобісти цього законопроекту (про внутрішній водний транспорт. — Ред.).

За словами А.Вадатурського, ніхто ніяких умов для річкових перевезень для "Нібулона". "Все було з точністю до навпаки — нам влаштовували такі випробування і репресії, що мало б хто їх витримав", — сказав він і додав, що компанія інвестувала в розвиток своєї інфраструктури понад $ 1,2 млрд, побудувала 10 підприємств і має ще безліч планів.

Інтерв'ю
экспорт
Після підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою українські аграрії отримали шанс вийти на канадський ринок. Втім, позитивний ефект буде відчутним не відразу. 
Зараз багато говориться про деградацію грунтів. Сайт propozitsiya.com попросив детальніше прояснити суть проблеми і порадити шляхи її вирішення генерального директора Інституту охорони грунтів Ігоря Яцука. І він дав докладне інтерв’ю.   Як... Подробнее

1
0