Спецможливості
Новини

Агролайфхак: як купувати зерносушарку

12.07.2017
2167
Агролайфхак: як купувати зерносушарку фото, ілюстрація
Найпоширеніший "фокус" - продати сушарку меншої продуктивності

Мова піде не про імітацію відомих брендів, а про фальшивих людей-комерсантів на українському ринку зерносушильного обладнання. Як вибрати зерносушарку - радить директор департаменту зі зберігання сільгосппродукції Genero Group Ігор Швагер, пише propozitsiya.com з посиланням на elevatorist.com.

Перша порада: якщо ви ще не визначилися з маркою і моделлю зерносушарки, то, щоб встигнути до нового врожаю, починайте цей процес одразу після новорічних свят.

"Мало того, що вам потрібно визначитися з маркою зерносушарки, її ще потрібно виготовити, доставити, зробити проект, підготувати фундаменти, вирішити питання електрифікації, газифікації. Можливо, постачальник скаже, що сушарка є в наявності і лежить на складі в Україні, але чи так це насправді?", - пояснює експерт.

Друга порада: жоден фахівець не зможе візуально визначити чм комплектна сушарка, яка лежить на складі розібрана. Цей сюрприз випливе при монтажі, очікування ж допоставки може затягнутися на тижні, а сушарка буде не зібрана.

"Після цього ви вже викинули зі свого поля зору зерносушарки, які вас не влаштовують з якихось критеріїв. Залишилася пара-трійка фіналістів, і якщо в їх число потрапить непорядний постачальник, то для перемоги він може використовувати "гнилі" прийоми", - каже І. Швагер.

Він звертає увагу, що найпростіше завоювати покупця ціною, значно знизивши її в порівнянні з конкурентами. Добре, якщо це зниження відбувається за рахунок власної маржі, а якщо за рахунок погіршення характеристик, то після запуску сушарки в роботу покупця чекає маса розчарувань.

Найпоширеніший "фокус" - продати сушарку меншої продуктивності.

"Торгувалися ви за 10 т/год, а привезуть вам 7 т/год. Там будуть стояти менш потужні пальник і вентилятори, може бути нижче по висоті і сама сушарка, ну і ще дещо по опціях можуть обрізати", - продовжує експерт.

Третя порада: вимагайте максимально детальну специфікацію на продукцію на сушарку.

Спочатку деталізована має бути комерційна пропозиція. На цьому етапі постачальник зацікавлений подати свій товар у яскравих фарбах, а якщо немає, то вимагайте таку. Але найголовніше, щоб невід'ємним додатком до договору поставки була детальна специфікація і характеристики в ній один в один відповідали комерційної пропозиції.

Повноцінна специфікація може займати до десятка сторінок, але основні пункти: зерносушарка (марка, модель, тип) з газовим пальником (марка, модель, тип), обсяг, м3; ємність, т (при насипної щільності, кг/м3); максимальна споживана електропотужність, кВт; максимальна електропотужність вентиляторів, кВт; максимальна продуктивність вентиляторів по повітрю, м3/год; максимальна продуктивність сушіння, т/год по пшениці, 5 одиниць 19-14%, при 100ºC; максимальна продуктивність сушіння, т/год по пшениці, 5 одиниць 19-14%, при 80ºC; максимальна продуктивність сушіння, т/год по кукурудзі, 17 одиниць 30-13%, при 100ºC; максимальна продуктивність сушіння, т/год по кукурудзі, 17 одиниць 30-13%, при 110ºC; теплова потужність пальника, ккал/год; майданчики обслуговування; пульт керування; норії, конвеєри; комплект проводів; ізоляція (утеплення); майданчики обслуговування всередині каналів.

Інтерв'ю
Ма­рек Руж­няк— влас­ник гру­пи ком­паній Agro-Land Group
Аг­рар­на Поль­ща та­кож міцно «при­кипіла» до Ук­раїни, ад­же польські тех­но­логії, техніка, посівний та насіннєвий ма­теріал уже дав­но от­ри­ма­ли схва­лен­ня ук­раїнських сільгоспви­роб­ників і
Новітні системи обробітку ґрунту, насіннєвий матеріал від найкращих оригінаторів, нові підходи до живлення рослин, інтегровані системи захисту із залученням сучасних ЗЗР — все це стало звичним і пріоритетним для багатьох господарств... Подробнее

1
0