Спецвозможности
Новости

AGROKOMPLEX’2002 — це дзеркало вашого успіху

05.06.2008
489
AGROKOMPLEX’2002 — це дзеркало вашого успіху фото, иллюстрация

AGROKOMPLEX’2002 — це дзеркало вашого успіху

З 15 по 20 серпня у м. Нітра, Словаччина, проходитиме 29 Міжнародна виставка сільського господарства і продуктів харчування AGROKOMPLEX’2002. Традиційно — це одна з найбільших сільськогосподарських виставок не тільки у Словаччині, а й в усій Центральній та Східній Європі.
Організатор виставки — Міжнародний центр торгових ярмарок AGROKOMPLEX-Vystavnictvo Nitra — найбільша виставкова компанія у Словацькій республіці.
Торік у роботі виставки взяли участь 700 експонентів із 17 країн, загальна площа виставки (нетто) становила 24292 м2. Виставку відвідало 131854 фахівців з 15 країн, у тому числі з Чеської Республіки, Угорщини, Бельгії, Німеччини, Австрії, Литви, Латвії, Румунії, Голландії, Японії, Болгарії, Італії, Франції та Хорватії.
Традиційно 80% експонентів були задоволені організацією роботи виставки, 97% учасників оцінили виставку AGROKOMPLEX’2001 як успішну.
На виставці був акредитований 281 журналіст.
Виставка AGROKOMPLEX’2002 за прогнозами організаторів базуватиметься на таких основних групах товарів: сільськогосподарська техніка та обладнання (34%); продукти харчування та інгредієнти (28%); технології вирощування рослин, садівництво (12 %); догляд за тваринами і технології у тваринництві (6%); харчове обладнання (11%); будівельна техніка для сільського господарства (5%); освіта та наукові заклади (5%).
Супровідна програма виставки AGROKOMPLEX’2002 включатиме в себе велику кількість презентацій і семінарів для спеціалістів та різних розважальних заходів, зокрема найвідоміше у Словаччині “пивне шоу”. На території виставки працює Словацький сільськогосподарський музей зі своєю широкою експозицією.
Оргкомітет виставки традиційно вручає кращим експонентам вищу нагороду AGROKOMPLEX — золоту медаль “Золотий колос”.
Ця нагорода вручається за найкращу продукцію в таких категоріях: продукти харчування, вирощування рослин, вирощування тварин, механізація сільського господарства, дослідження та розробки в галузі сільського господарства, промисловий дизайн.
Уперше Україна офіційно брала участь у цій виставці 1994 року, і її експозицію було відзначено золотою медаллю “Золотий колос”.
Цього року, крім групи фахівців із України, яка відвідає виставку, буде організовано національну експозицію України за підтримки Міністерства аграрної політики.

За додатковою інформацією
щодо участі у виставці
AGROKOMPLEX’2002
та організації поїздки спеціалістів звертайтеся до представництва AGROKOMPLEX-Vystavnictvo Nitra
в Україні
за тел./факсом 044 517 42 22,
тел. 044 517 81 20.

Интервью
Настоящие друзья познаются в беде, настоящие почвообрабатывающие агрегаты - при работе в тяжелых условиях.   Зима и весна в этом году порадовали аграриев большинстве регионов Украины обильными осадками. Есть задатки относительно получения... Подробнее
Сейчас многие производители СЗР, семян и техники прибегают к транспортно-складскому аутсорсингу. Ведь это дает возможность с минимальными затратами (не секрет, что в крупных компаниях затраты на логистику сегодня часто превышают другие... Подробнее

1
0