Спецможливості
Новини

Agricom Group: Фермерам потрібні не кооперативи, а кластери

05.11.2016
1055
Agricom Group: Фермерам потрібні не кооперативи, а кластери фото, ілюстрація

Для отримання Україною статусу аграрної наддержави в майбутньому всі гравці ринку повинні працювати в першу чергу над питаннями підвищення економічної ефективності. Через кілька років виграють ті, хто не просто збільшував земельний банк, а робив ставку на впровадження сучасних технологій, наукову складову, оптимізацію виробництва.

Таку думку latifundist.com висловив виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник, повідомляє propozitsiya.com.

Він порадив невеликим агропідприємствам, які готові кооперуватися, об'єднуватися за принципом економічного кластера, зокрема вибудовувати свою структуру, орієнтуючись на виробничий цикл: одне підприємство займається рослинництвом, друге - зберіганням, третє - переробкою, четверте - логістикою. "Поодинці кожен - рядовий гравець ринку, а разом, завдяки взаємній інтеграції бізнес-процесів і диверсифікації ризиків, вони перетворюються на потужний суб'єкт, який може запропонувати якісний або дешевший продукт", - переконаний Петро Мельник.

Agricom Group - національна агропромислова група, яка спеціалізується на розробці, виробництві і дистрибуції продуктів харчування із зернових культур, випуску та збуті бакалійної групи. Вона об'єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства. Земельний банк - 40 тис. га. Елеваторна потужності - 68 000 т. Має у своїй структурі торговий дім "Добродія Фудз", який реалізує продукцію зі злакових культур під ТМ «Добродія» і San Grano.

Інтерв'ю
Компанія ДП «ТАК» (на ринку — з 2013 р.), яка входила до складу групи компаній «ТАК», знана в Україні як надійний дистрибутор і співорганізатор «Битви Агротитанів».  Віднедавна ДП «ТАК» відокремилася від групи компаній «ТАК» і стала... Подробнее
Всі ми неодноразово чули, що збільшення продуктивності зернозбиральних комбайнів можливе лише завдяки впровадженню сучасних рішень автоматизації робочого процесу. Адже розширення каналу проходження маси в комбайнах дедалі більше... Подробнее

1
0