Спецможливості
Новини

Аграрний напрямок «Епіцентр К» отримав рекордну урожайність кукурузи

30.11.2018
1045
Аграрний напрямок «Епіцентр К» отримав рекордну урожайність кукурузи фото, ілюстрація

Аграрний напрямок «Епіцентр К», що входить у топ-10 найбільших латифундистів в Україні та обробляє понад 111 тис. га земель, у 2017/2018 маркетинговому році зібрав 760 тис. зернових та олійних культур. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу "Епіцентр Агро".

Понад 501 тис. т кукурудзи намолочено на чотирьох кластерах на площі 41,2 тис. га. Підсумкова врожайність кукурудзи складає 12,16 т/га.

Також за результатами збору врожаю підприємствами компанії отримано 138,8 тис. т озимої пшениці на площі 22,9 тис. га. Кількість вирощеного соняшника 123, 4 тис. т на площі 35,5 тис. га. Врожайність цих культур складає відповідно  6,04 т/га та 3,47 т/га.

Як зазначає керівник аграрного напрямку ТОВ «Епіцентр К» Василь Мороз, всі агротехнічні роботи завершилися на полях своєчасно: ще до першого снігу встигли зробити якісний обробіток ґрунту. Отриманими результатами врожайності задоволені: їх вдалося досягти за рахунок чіткого дотримання технології вирощування, вдалого підбору сортів, застосування високопродуктивної техніки та добре прорахованій інвестиційній стратегії», - говорить він.

За словами Василя Мороза, підготовка до наступного сезону вже розпочалася. «Зупинятися на досягнутому не збираємося: продовжуємо оновлювати парк сільгосптехніки, реалізуємо інвестиційну програму із розбудови елеваторного напрямку. Зміцнення позицій у зерновій логістиці та промисловому зберіганні –  одне із наших ключових завдань на найближчий час», - додає керівник аграрного напрямку «Епіцентр К».

Наразі триває будівництво двох нових елеваторів компанії на Вінниччині – у Вапнярці та Вендичанах, а також реконструкція зі збільшенням потужностей на Вінницькому елеваторі та Закупнянському ХПП. У планах компанії також будівництво чотирьох нових елеваторів.

Довідка. Аграрний напрямок групи компаній «Епіцентр К» обробляє понад 111 тис. га на Вінниччині, Хмельниччині, Тернопільщині, Черкащині та Київщині. Також до його складу входить 20 тваринницьких ферм.

 

Інтерв'ю
Використання теплогенераторів на альтернативному виді палива під час сушіння зернових є питанням номер один серед власників фермерських і навіть промислових елеваторів. Наразі вже багато агропідприємств переобладнали свої зерносушильні... Подробнее
Николай Орлов
У 2016 році значно зросла кількість рейдерських захоплень підприємств. Серед постраждалих є і  представники аграрного бізнесу. Лише протягом першого півріччя зі скаргами на дії рейдерів до

1
0