Спецможливості
Новини

Аграрії півдня отримають гранти від проєкту UHBDP

24.11.2020
727
Аграрії півдня отримають гранти від проєкту UHBDP фото, ілюстрація

10 груп сільгоспвиробників півдня України отримають гранти від канадського проєкту UHBDP. 15 тис. канадських доларів — таку підтримку отримають групи виробників овочів, ягід, фруктів, меду з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на UHBDP.

«Український проєкт бізнес-розвитку плодоовочівництва, що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), вже декілька років працює над об’єднанням виробників, зараз у базі проєкту є понад 60 таких груп. Усі групи, з якими працюють спеціалісти UHBDP, можуть претендувати на допомогу. Особлива увага приділяється тим групам, в яких більшу кількість учасників складають жінки», — йдеться в повідомленні.

В UHBDP зазначають, що ця грантова програма допоможе групам закласти основи для стійкого розвитку та допоможе їм бути краще підготовленими до несподіваних та несприятливих подій, включаючи спалахи COVID-19, наслідком яких є розрив традиційних зв’язків, зменшення доступу до традиційних ринків збуту, економічні обмеження тощо.

Отримати грошову підтримку аграрії можуть на:

  • покращення бізнес-процесів через механізацію та автоматизацію;
  • впровадження післяврожайної доробки та практик через зберігання, охолодження, пакування, переробку, інше;
  • покращити логістику;
  • запровадити сертифікацію виробництва у відповідності до українських, міжнародних стандартів.

Конкурс триватиме 5 місяців, протягом яких 20 груп-претендентів із загальної кількості груп пройдуть навчання та отримають нові знання, навички за різними напрямами: від агрономії до збуту, відчують себе справжньою організацією, здатною працювати разом та йти до кінцевої мети.

Групи будуть оцінюватись за різними критеріями, але всі проєкти мають бути спрямовані на допомогу всім учасникам групи, тобто користь від запровадження ініціативи мають отримати всі виробники, що входять до складу групи. На першому етапі планується відібрати 10 переможців, що отримають фінансування від проєкту.

Інтерв'ю
У 2-3 рази менше проходів техніки по полю. До 70 % менше витрат (вартість техніки для підготовки ґрунту та паливо)
Застосування технології смугового обробітку у зонах ризикованого землеробства допомагає досягати стабільних врожаїв Клімат вимагає особливого підходу Вже близько половини сільськогосподарських угідь України можна віднести до зони... Подробнее
    Із кожним роком земельне питання стає все гострішим. Часто-густо законодавчі акти ініціюють і реалізують люди дуже далекі від землі і сільського господарства. Тож 2004 року задля захисту прав власників паїв і подолання корупції та... Подробнее

1
0