Спецможливості
Новини

Вінничину та Одещину поєднає Подільський аграрний шлях

06.12.2016
1805
Вінничину та Одещину поєднає Подільський аграрний шлях фото, ілюстрація
Подільський аграрний шлях проходить уздовж залізниці Київ – Одеса, що сприятиме ширшому використанню залізниці для вантажних перевезень. Загальна довжина маршруту – близько 240 км

Проект будівництва Подільського аграрного шляху було презентовано під час зустрічі керівників Вінницької облдержадміністрації та Кодимського району Одеської області, який межує з Вінницькою областю. Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.
Основна ідея Подільського аграрного шляху полягає в тому, аби виправити теперішню ситуацію з вантажним сполученням в сторону портів та прикордонних переходів Одещини.
Щоб реалізувати запропонований проект, необхідно провести капітальний ремонт доріг існуючої однополосної дороги, яка сполучає райцентри Піщанку та Чечельник Вінницької області з містом Роздільна Одеської області. Маршрут пролягає вздовж західної частини Одеської області від міста Кодим до міста Роздільна – траса Одеса – Кишинів. Поруч знаходиться прикордонний перехід Кучурган.
Подільський аграрний шлях проходить уздовж залізниці Київ – Одеса, що сприятиме ширшому використанню залізниці для вантажних перевезень. Загальна довжина маршруту – близько 240 км.
Поділля має великий транзитний потенціал у напрямках Молдови, Румунії та Західної Європи, а катастрофічний стан доріг в регіоні зводить до нуля можливість використання транзитного потенціалу країни в південному та південно-західному напрямках.

Інтерв'ю
У 2-3 рази менше проходів техніки по полю. До 70 % менше витрат (вартість техніки для підготовки ґрунту та паливо)
Застосування технології смугового обробітку у зонах ризикованого землеробства допомагає досягати стабільних врожаїв Клімат вимагає особливого підходу Вже близько половини сільськогосподарських угідь України можна віднести до зони... Подробнее
голова Української асоціації молодих фермерів Дмитро Мічурін
З розвитком агросектору України підвищуються і вимоги до фахівців аграрної галузі. Навчальні програми профільних вузів все ще часто не відповідають ні вимогам агрокомпаній, ні швидкості розвитку сучасних технологій в АПК. Тому все більший... Подробнее

1
0