Спецможливості
Новини

У Швейцарії запустили екскурсії на Сирному потязі

27.01.2017
1451
У Швейцарії запустили екскурсії на Сирному потязі фото, ілюстрація
Швейцарія запрошує всіх любителів сиру взяти участь у незвичайній залізничній екскурсії

Швейцарія запрошує всіх любителів сиру взяти участь у незвичайній залізничній екскурсії. Маршрут екскурсійного Сирного потягу проходить на території кантону Во, між містом Монтё і альпійської селом Шато-д'Е, пише propozitsiya.com з посиланням на depositnews.com.

Потяг відправлятиметься щотижня до 30 квітня по п'ятницях, суботах і неділях від Женевського озера вгору по гірським схилам. Туристи будуть знаходитися в дорозі протягом цілого дня. За цей час вони зможуть насолодитися видами альпійських передгір'їв і засніжених вершин.

В рамках «Сирного» маршруту мандрівники відвідають сільський ресторан Le Chalet, щоб подивитися, як готують сир «Le Chalet Bio» в традиційному великому казані на живому вогні і спробувати сирне фондю. А потім відвідати музей Musée du Vieux Pays-d'Enhaut - Музей історії та культури регіону Верхніх земель (народні промисли). До речі, село Шато д'Е і околиці відомі завдяки сиру етив, аналогу грюйера. Увечері Сирний поїзд повертається назад в Монтре.

Вартість залізничної екскурсії - від 35 CHF.

До речі, транспортна компанія розробила ще один маршрут поїзда з гастрономічним ухилом - «Шоколадний». На ньому можна помандрувати влітку і познайомитися з традиційним швейцарським продуктом. «Шоколадний потяг» зовні схожий на плитку в золотій фользі. Маршрут Монтре-Грюйєр розроблений спільно з компанією Cailler-Nestlé. Він включає візит на старовинну шоколадну фабрику «Maison Cailler» в Брок. Також в квиток на потяг входять екскурсії і трансфери.

Ключові слова: сир, Швейцария, туризм

Інтерв'ю
Оцалюк Олесь Анатолійович – директор ФГ «Фортуна Агро-Д», що в смт Антоніни на Хмельниччині. В обробітку біля 1500 га ріллі та одні з кращих результатів для даної зони вирощування сільгоспкультур. Як це йому вдається – він люб’язно... Подробнее
Виробники добрив та аграрії не можуть дійти згоди у питанні справедливого ціноутворення на добрива вітчизняного виробництва. Ця ситуація викликає занепокоєння.

1
0