Спецможливості
Новини

Усі засоби захисту рослин у сезоні-2017 подорожчають

10.03.2017
3563
Усі засоби захисту рослин у сезоні-2017 подорожчають фото, ілюстрація
В Україні очікується зростання цін на всі пестициди як мінімум на 15%, що пов'язано з ситуацією в Китаї

В Україні очікується зростання цін на всі пестициди як мінімум на 15%, що пов'язано з ситуацією в Китаї. Влада Піднебесної після саміту великої двадцятки серйозно перейнялися проблемами екології та почали проводити масові перевірки виробництв технічних пестицидів, що викликало їх зупинку і дефіцит сировини. З огляду на те, що Китай є найбільшим постачальником засобів захисту рослин в Україні, то ця проблема торкнеться і українського ринку ЗЗР.

Такі висновки зробив аналітик ринку ЗЗР ІА «Інфоіндустрія» під час своєї доповіді на конференції «Київський агрохімічний форум 2017», пише propozitsiya.com з посиланням на infoindustria.com.ua.

Для прикладу він продемонстрував динаміку зміни ціни на технічний гліфосат в Китаї.

На початку 2016 року вартість технічного гліфосату в Китаї складала $2,74/кг, і до вересня обвалилася ще на 14 центів, досягнувши своєї критичної точки. Після цього пішло зростання, яке було викликане масовими екологічними перевірками на заводах з виробництва гліфосату. Взимку ціна починає зростати ще стрімкіше, що пов'язано з поганими погодними умовами в північних провінціях, сувора зима заважає транспортуванню гліцину - основної сировини для виробництва гліфосату.

«Таким чином, в січні 2017 року ціна на технічний гліфосат піднялася до позначки $3,66/кг. Але з поліпшенням погодних умов вартість почалатрохи знижуватися, досягнувши в лютому позначки в $3,58. А так як Україна третину пестицидів імпортує саме в Китаї, то нам варто очікувати зростання цін на всі засоби захисту рослин, особливо на гліфосат», - резюмував І. Герасименко.

Інтерв'ю
У 2-3 рази менше проходів техніки по полю. До 70 % менше витрат (вартість техніки для підготовки ґрунту та паливо)
Застосування технології смугового обробітку у зонах ризикованого землеробства допомагає досягати стабільних врожаїв Клімат вимагає особливого підходу Вже близько половини сільськогосподарських угідь України можна віднести до зони... Подробнее
Останніми роками різко почастішали нотифікації на українське зерно — скарги від іноземних покупців на наявність у ньому карантинних організмів. Фахівці стверджують, що таку ціну Україна платить за існуючу схему поборів з експортерів, які... Подробнее

1
0