Спецможливості
Новини

"Укрспирт" підвищить ціни на продукцію в січні та березні

16.01.2017
1097
"Укрспирт" підвищить ціни на продукцію в січні та березні фото, ілюстрація
Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт” повідомило про двоетапне підвищення цін на спирт в 2017 році: з січня - на 10,6%, з березня - на 8%

Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт” повідомило про двоетапне підвищення цін на спирт в 2017 році: з січня - на 10,6%, з березня - на 8%. Зростання відпускної ціни на вироблену продукцію зумовлене економічними обставинами. Про це повідомляє propozitsiya.com  з посиланням на прес-службу держкомпанії.

За інформацією компанії, останній раз ціни на спирт підвищувалися у квітні 2016 року на 17-18%. З квітня 2016 року відбулося значне подорожчання сировини - на 14%, палива та електроенергії - майже на 24%, відповідно виникла необхідність підвищити ціни на спирт.

“Укрспирт” планує підвищити ціни не тільки на спирт, але і на всі види спиртовмісної продукції.

На даний час держкомпанія проводить щорічне переукладення контрактів з компаніями-споживачами. Станом на 12 січня укладені договори на поставку спирту компаніям лікеро-горілчаної та фармацевтичної галузей.

Нагадаємо, з квітня по грудень 2016 року ціни на спирт класу “Люкс” становили 285 грн/дал (з ПДВ).

ДП “Укрспирт” знаходиться в управлінні Мінагрополітики та продовольства. Його чистий збиток за 2015 рік склав 13,89 млн грн проти чистого збитку більш ніж в 500 млн грн за 2014 рік.

У 2015 році “Укрспирт” скоротив виробництво спирту на 21% - до 9,4 млн дал, лікеро-горілчаних виробів наростив в 2,4 рази - до 58,3 тис. дал, а також виробив 140,7 тис. дал омивача для скла. Продажі спирту знизилися до 9,6 млн дал, лікеро-горілчаних виробів зросли в 2,1 рази - до 58,1 тис. дал.

Ключові слова: Укрспирт, спирт

Інтерв'ю
Карлос Альберто Сесарі
В Україні за останні півтора десятки років чимало господарств пробувало впроваджувати нульовий або мінімальний обробіток грунту. І більшість, зіштовхнувшись із проблемою зниження врожайності, поверталися до традиційної технології.... Подробнее
Новітні системи обробітку ґрунту, насіннєвий матеріал від найкращих оригінаторів, нові підходи до живлення рослин, інтегровані системи захисту із залученням сучасних ЗЗР — все це стало звичним і пріоритетним для багатьох господарств... Подробнее

1
0