Спецможливості
Новини

Україна - в ТОП-10 країн за кращим потенціалом виробництва біогазу

09.03.2017
1960
Україна - в ТОП-10 країн за кращим потенціалом виробництва біогазу фото, ілюстрація
Протягом кількох років щорічний темп зростання ринку біоенергетики в Україні становив 42%, а обсяги газу, заміщені за допомогою біоенергетики в 2014 році, в три рази перевищили аналогічні показники для 2010-го

Протягом кількох років щорічний темп зростання ринку біоенергетики в Україні становив 42%, а обсяги газу, заміщені за допомогою біоенергетики в 2014 році, в три рази перевищили аналогічні показники для 2010-го.

І допоміг у цьому активний розвиток агропромислового сектора - крім необхідності економії на газі, також стоїть питання утилізації відходів рослинного і тваринного походження, яке біопаливо і покликане вирішити. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на aggeek.net.

З кожним роком біогаз, сонячна і вітрова енергетика стають все більш популярні і скоро статус "альтернативного джерела" можуть отримати нафта та газ.

Зростання зеленої енергетики пов'язане з нестабільністю ціни на традиційні ресурси, їх дефіцитом, орієнтацією на енергонезалежність, зменшенням собівартості енергії і пріоритетом на екологічність.

І це далеко не всі причини, через які багато країн починають переходити на поновлювані джерела енергії (ВДЕ).

Багато країн починають активно розвивати альтернативну енергетику. На повний перехід на зелену енергію націлені США, Китай, Бразилія, Туреччина і Мексика. І якщо для Китаю відмова від забруднення навколишнього середовища це питання виживання, то країни світу, що розвивається ,просто розуміють, що це не короткострокова необхідність, а довгострокова перспектива.

Інтерв'ю
Тарас Кутовий, міністр аграрної політики та продовольства України
Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий визначив органічний напрямок як один із головних у роботі Мінагрополітики на цей рік. "Це одне з питань, яке мене особисто хвилює і за яке
Ольга Насонова, ресторанний експерт, концептолог і аналітик
В Європі та Америці вже давно цінується все, що відрізняється від масового продукту в маркетах, так званий hand made, до якого відносяться в тому числі і продукти, вирощені на приватних фермерських

1
0