Спецможливості
Новини

У UFEB в базі 2 тис. імпортерів, готових до співпраці з українськими аграріями

25.01.2017
1166
У UFEB в базі 2 тис. імпортерів, готових до співпраці з українськими аграріями фото, ілюстрація
Багато хто з імпортерів з занепокоєнням дивляться на український ринок через недотримання українськими виробниками контрактів, відсутність стабільних поставок

У UFEB є напрацьовані контакти більше 2 тис. імпортерів, з якими регулярно спілкуються. І ця кількість продовжує зростати.

Але багато хто з імпортерів з занепокоєнням дивляться на український ринок через недотримання українськими виробниками контрактів, відсутність стабільних поставок. Азіати люблять стабільність, і, звичайно, їм не подобається те, що відбувається в Україні - як в політиці, так і в економіці, зокрема валютні обмеження.

Сама продукція їх задовольняє, але вони не хочуть ризикувати і вкладати кошти, тому що не впевнені в можливості їх повернути. Про це розповів директор UFEB Богдан Шаповал в інтерв'ю propozitsiya.com.

За його словами, беруть охоче сировину. Наприклад, дуже багато зернових, сухих молочних продуктів йдуть в Алжир і Єгипет для подальшої переробки.

Ukrainian Food Export Board (Рада з експорту продовольства) - об'єднання виробників харчової промисловості, було утворено в 2015 році. Організація відстоює інтереси 76 переробників сільськогосподарської продукції, які виробляють брендові товари з доданою вартістю.

Члени UFEB ведуть діяльність в молочній, м'ясній, плодоовочевій галузях, виробляють кондитерську продукцію та бакалію. Ще близько 600 вітчизняним підприємствам консультанти UFEB надають послуги з питань експорту.

Серед клієнтів Ради такі потужні гравці, як "Укролія", "Астарта-Київ", "Укрпромінвест", "Мілкіленд-Україна", "Глобино", "Алан", "Терра Фуд", "Молочний альянс", "Малбі Фудс"

Більше інформації - в інтерв'ю з Б.Шаповалом.

Інтерв'ю
Жнивна кампанія в Україні на стадії завершення. За прогнозами Україна має зібрати врожаю всіх сільськогосподарських культур в межах 70 млн тонн. Жнива на сході та півдні завершуються, захід України внаслідок дощів дещо із затримками збирає... Подробнее
За високої інтенсивності інвазій паразитарні захворювання можуть завдавати господарствам чималого виробничого клопоту та призводити до вагомих економічних збитків. Так, за даними фахівців, втрати молочної продуктивності можуть сягати 20-60... Подробнее

1
0