Спецможливості
Новини

Туреччина зацікавлена ​​в українському зерні та кормових зернових без ГМО

22.02.2017
1795
Туреччина зацікавлена ​​в українському зерні та кормових зернових без ГМО фото, ілюстрація
За останні 10 років збільшилася і виробництво, і споживання зерна в Туреччині, імпорт перевищує експорт

Турецька сторона зацікавлена ​​в українському зерні, а також кормових зернових культурах без ГМО. Про це розповіла співробітниця Міністерства продовольства, сільського господарства та тваринництва Турецької Республіки Назлі Кілічаслан, пише propozitsiya.com.

За останні 10 років збільшилася і виробництво, і споживання зерна в Туреччині, імпорт перевищує експорт, але ця різниця скорочується.

У 1938 році була створена Турецька зернова рада для регулювання ринку зерна в разі непередбачених або складних ситуацій. Обсяг щорічних закупівель ТМО - близько 4,5 млн т зерна. Також Зернова рада реалізує соціальні програми компанію щодо запобігання викидання хліба - допомога у вигляді борошна деяким країнам.

Ще 10 років тому виробництво ячменю в Туреччині вважалося більш прибутковим, зараз цінова ситуація змінилася на користь кукурудзи. Найприбутковіші види експорту - борошно та макарони.

Говорячи про експортний потенціал своєї країни, Н. Кілічаслан повідомила, що Туреччина експортує сільськогосподарську продукцію в 192 країни. Обсяг експорту в Україну становить $17 млрд, а імпорту - $10 млрд. «Впевнена, що найближчим часом ми станемо свідками поліпшення відносин в сфері логістики, іригації та інших сферах», - зазначила вона.

З Туреччини в Україну поставляються в першу чергу фрукти, а з України до Туреччини - олійні культури і продукція з масла (67% від загального обсягу імпорту за цими позиціями).

Інтерв'ю
Новітні системи обробітку ґрунту, насіннєвий матеріал від найкращих оригінаторів, нові підходи до живлення рослин, інтегровані системи захисту із залученням сучасних ЗЗР — все це стало звичним і пріоритетним для багатьох господарств... Подробнее
КАБП
Завдяки проведенню реформ, Україна сьогодні має найбільший за останній час інвестиційний потенціал. До найважливіших міжнародних партнерів України належить Канада.

1
0