Спецможливості
Новини

Торгові мережі активно використовують гейміфікацію

04.01.2017
1943
Торгові мережі активно використовують гейміфікацію фото, ілюстрація
Одним з нових методів завоювання аудиторії є гейміфікація - це застосування ігрових механізмів

Одним з нових методів завоювання аудиторії є гейміфікація - це застосування ігрових механізмів (досягнень, нагород, списку лідерів та ін.) в неігрових процесах. Інша назва - гейміфікація.

Гейміфікація застосовується для залучення споживачів і підвищення їх залучення до використання товарів і послуг. Основний принцип гейміфікації - отримання зворотного зв'язку від користувача, завдяки чому з'являється можливість оптимізації процесів, а також більш швидке освоєння і використання клієнтом всіх одержуваних ним можливостей. При правильному застосуванні такий підхід дозволяє значно збільшити ефективність бізнесу, пише propozitsiya.com з посиланням на psm7.com.

За даними соціологічної маркетингової компанії «Nielsen», програми лояльності рітейлерів знаходять досить великий відгук у споживачів. Для рітейлерів акції важливі в боротьбі за споживача: 76% покупців віддають перевагу тому ритейлеру, в програмі лояльності якого вони беруть участь.

Всі акції з видачею подарунків користуються у покупців популярністю, але найкраще спрацьовують прості рішення, коли покупцеві потрібно витрачати мінімум зусиль.

У 2016 році одна з найбільших торгових мереж «Сільпо» запустила гру-головоломку «Ребуси» для смартфонів iOS і Android. Мобільна гра з загадками у вигляді ребусів вийшла з 60 рівнями по 6 ребусів в кожному. Спочатку два рівня були доступні безкоштовно, інші можна було придбати, здійснюючи покупки в «Сільпо».

Та ж мережа «Сільпо» проводить акції з фігурками фантастичних персонажів - «Stikeez». У магазинах персонажі пропонуються за ціною 0,99 грн за кожні 99 грн будь-яких товарів в чеку або при покупці спеціальних товарів від партнерів акції. Для збору і зберігання фігурок доступні до покупки альбом і мішечок.

За даними «Сільпо», фігурки, яких було близько 20 млн штук, закінчилися ще до завершення першої акції. Під час проведеної кампанії середній чек виріс на 7%, кількість нових клієнтів - на 2% під час першої акції і на 6% після другої, частка ринку за підсумками зросла на 8%.

Паралельно «Сільпо» мережа роздрібних магазинів «Varus» в Україні запустила власні акції з фігурками. Тут тематична спрямованість була приурочена до прем'єри фільму «Ізгой-один: Зоряні Війни. Історії », а акційними іграшками були фігурки героїв «Зоряних воєн». Були й додаткові аксесуари до іграшок - колекційна підставка «Star Wars STAMPEEZ» і альбом.

Інтерв'ю
Ірина Кухтіна
Про необхідність об’єднання виробників ягід, левова частка яких в Україні вирощується одноосібниками й домогосподарствами, говорять уже давно. Минулого року така асоціація – «Ягідництво України» - була зареєстрована. Редакція вирішила... Подробнее
Валентина Болоховська, лауреат Державної премі України в галузі науки й техніки, один із засновників "БТУ-Центр"
«БТУ-Центр» — один із найвідоміших в Ук­раїні вітчиз­ня­них ви­роб­ників біологічних про­дук­тів для сільсько­го гос­по­дар­ст­ва. Ком­панія пра­цює з 1999 ро­ку, й звідтоді на ри­нок ви­ве­де­но чи

1
0