Спецможливості
Техніка та обладнання

"Скантек" подолає застій

05.06.2008
778
"Скантек" подолає застій фото, ілюстрація
Надто вологий минулий рік і той факт, що за великим рахунком в українському сільському господарстві мав місце 20-річний застій у царині оновлення елеваторів, мають спонукати дбайливого укранського сільгосптоваровиробника до пошуку якісного сушильного обладнання. Схоже, нинішній рік здатен зробити справжній прорив у цій сфері.

Данська компанія “Скантек” не новачок на європейському ринку обладнання для зберігання, транспортування, сушіння, очищення зерна. Максимальна надійність сушильного обладнання — своєрідна візитна картка компанії. Відтепер і українці мають змогу встановити в своїх господарствах високотехнологічне обладнання потужністю від 50 до 480 т/добу по кукурудзі (вологість, з якою успішно впорається “Скантек”,- від 35 до 15%) та від 145 до 1400 т/добу по пшениці. Сушильне обладнання укомплектоване економічними газовими чи дизельними пальниками, сертифікованими в Україні. Крім того, на бажання замовника обладнання базової комплектації може бути доукомплектовано, скажімо, змонтовано на шасі, що забезпечує його мобільність, може містити додаткові буферні частини й теплообмінники непрямого підігрівання. Для рівномірного сушіння зерна сушарки оснащені автоматичною системою контролю “Скантек”. Все устаткування виробляється в Данії з легованої сталі та алюмінію.
Торік в Україні з’явилися перші користувачі обладнання “Скантек”. Послухаємо про їхні враження.


Юрій Медведєв, заступник генерального директора компаніїї “Агрохолдинг”: “До складу нашого холдингу входять п’ять сільськогосподарських підприємств. Одне з них “УХЛ-Варва” розташоване у с. Дощенки Варвинського району Чернігівської області. Саме там і працює обладнання “Скантек”. Про устаткування компанії “Скантек” скажу, що воно напрочуд добре, в роботі зарекомендувало себе чудово, надійно та високопродуктивно, особливо з точки зору осушування кукурудзи, що мала торішньої дощової осені напрочуд високу вологість. Із 35-36%-ною вологістю кукурудзи, що надходила на осушування, “Скантек” впорався. За співвідношенням ціна/якість сушильне обладнання “Скантек” — оптимальний варіант. Ми навіть самі здивувалися, були у захваті від данської техніки. Вперше ми завантажили 47 тонн кукурудзи в “Скантек” М-1210. Увімкнули й не повірили власним очам: 9 т на годину готової кукурудзи. Це справляє враження. Кожне із сільськогосподарських підприємств, що входять до складу нашого холдингу, відчуває потребу у сушарному обладнанні компанії “Скантек”. Тому у наших планах є продовження співпраці зі “Скантеком”.


Є “скантеківське” устаткування і на Черкащині у Золотоніському районі. Олександр Іваній, директор ТОВ “МТС-2000” розповідає: “Наше товариство з обмеженою відповідальністю у 2003 році придбало сушарку “Скантек” для сушіння кукурудзи власного виробництва. За час роботи сушарки не було жодного випадку поломки вузлів та агрегатів і виходу неякісної продукції. Сушарка працює в автоматичному режимі, що значно скорочує кількість обслуговуючого персоналу. Якість сушіння чудова. Добре продумана схема теплопроводів і вентиляції дає змогу домогтися максимальної якості продукції за мінімальних витрат енергоносіїв”.


На обладнання дається річна гарантія. У Києві існує склад запчастин, оперативними послугами якого у разі потреби можуть скористатися клієнти. Матеріальна скрута, що так повільно йде геть від українського сільського гсоподарства, змушує виробників якісного обладнання для аграріїв шукати нові фінансові підходи до клієнтів. Потурбувалися про це і в “Скантеку”. Цьогорік “Скантек” спільно з “Першою лізинговою компанією” започаткували реалізацію проекту постачання продукції під маркою “Скантек” українським сільгосптоваровиробникам на умовах оперативного чи фінансового лізингу терміном на 4 роки. Фінансовий лізинг із правом пролонгації під 13-16% річних — цілком прийнятні умови. Важливим є те, що кредит, пропонований аграріям, гривневий. Крім того, неабиякою перевагою є і максимально можлива простота в оформленні документів. Клієнт має лише заповнити заявку. А готувати документи для банку — це вже прерогатива лізингової компанії. Саме вона проходить кредитний комітет і передає устаткування до споживача. Попередньо вивчаються фінансові показники компанії-сільгосптоваровиробника за минулий рік. Зрозуміло, якщо агрофірма закінчила рік із втратами, то про лізингову угоду не може і йтися.
Не цураються “скантеківці” й співпраці з вітчизняними  виробничими компаніями. Зокрема, спільний проект із знаною в Україні компанією “Лорд” дасть змогу здешевити продукт. Так, на бажання замовника “Скантек” може поставити бункери як власного, данського, так і “лордівського” виробництва.


Устаткування напрочуд просте в користуванні. Фахівці зі “Скантеку” беруть активну участь у його запуску, впродовж кількох діб проводять навчання персоналу, що експлуатуватиме сушильне обладнання. Не полишають клієнтів і надалі, повсякчас цікавлячись якістю роботи та даючи корисні поради.
Дуже цінна риса — індивідуальний підхід до клієнтів. “Скантек” відкритий до обговорення різних схем поставки обладнання. Тут вміють знаходити спільну мову з клієнтами. Переконайтеся в цьому і ви!
“Скантек” запрошує всіх відвідати свій стенд на виставці “Агро-2004” в Чубинському.

Інтерв'ю
Директор фірми "Скок Агро" Сергій Скок
Керівник стартапу, у якого вже з’явилося двоє конкурентів, - про важливість моніторингу ущільнення грунту, еволюцію методів вимірювання ущільнення і боротьбу з останнім.    - Ваш стартап «Скок Агро» зосередився на вдосконаленні методів... Подробнее
Нова генерація найсучасніших комбайнів TRION від компанії CLAAS представлена в Україні 11-ма моделями, на базі яких можна буквально (як в LEGO) створити зернозбиральний комбайн своєї мрії, під конкретні потреби. Залежно від моделі, нові... Подробнее

1
0