Спецможливості
Новини

Росія використає землі окупованного Криму під вирощування трав для Китаю

14.02.2017
1916
Росія використає землі окупованного Криму під вирощування трав для Китаю фото, ілюстрація
В окупованому Росією Криму цієї весни почнуть вирощувати лікарські трави для експорту в південноазіатські країни

В окупованому Росією Криму цієї весни почнуть вирощувати лікарські трави для експорту в південноазіатські країни. Китай стане основним ринком їх збуту. Вирощувати будуть подорожник, женьшень та інші трави. Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на видання "Известия".

Згідно з аналізом списку лікарських рослин, які затребувані в Китаї, проведеного HealthNet Національної технологічної ініціативи, близько 70% тих трав (більше 300), які використовуються в традиційній китайській медицині, Росія може вирощувати у себе. Процес перенесення рослин з одного середовища проживання в іншу називається інтродукцією і вимагає не менше 3-5 років. За участю китайських фахівців росіяни сподіваються скоротити цей період на 2-3 роки.

Проект буде реалізований в рамках програми "дорожньої карти" HealthNet НТІ, яку в кінці минулого року затвердили в РФ. Згідно "дорожної карти" HealthNet, до 2035 року РФ має намір розвести 25 агропарків. Вони об'єднають до 300 тис. фермерських господарств, в яких займуться вирощуванням, обробкою і зберіганням лікарських рослин.

Перші посадки заплановані в трьох регіонах Росії - на Алтаї, в Брянській області та на Кавказі, а також в окупованому РФ Криму.

Інтерв'ю
Малі запаси вологи та відсутність опадів в період березень-квітень формують певні обмеження для вирощування даної культури. Так, на 10 квітня ц. р. залежно від типів грунтів, у південних регіонах, запаси вологи складали в метровому шарі 60... Подробнее
координатор проекту "Купуймо разом!" Томаш Будзяк
Сільське господарство відноситься до тих галузей, де об'єднання може принести до значного підвищення конкурентноздатності. За ініціативи найбільшої в Польщі гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ в Україні буде створена вітчизняна... Подробнее

1
0