Спецможливості
Новини

Робот зі штучним інтелектом буде обробляти м'ясні туші

07.11.2016
1194
Робот зі штучним інтелектом буде обробляти м'ясні туші фото, ілюстрація

У лабораторії компанії Scott Technology тестується виробнича лінія з обвалювання баранини. Близько десятка роботів здатні обробити від 600 туш на годину. Автоматизовані руки затискають тушу, тоды як інші орудують лезами ножів ыз неймовірною точністю. Для спостереження та контролю над процесом потрібна всього одна особа.Об це повідомили в meatinfo.ru

Новозеландська робототехническая компанія розвиває проект із виробництва повністю автоматизованих роботів для переробки м'яса, які можуть розрубувати вирізки з баранячих, свинячих і яловичих туш. Багато м'ясопереробних підприємств уже вважають, що використання цього виду технології обвалки (замість людської праці) зробить обробку м'яса більш ефективною.

Найбільший у світі виробник м'яса, компанія JBS, вже інвестує в цей проект. Бразильська м'ясопереробна корпорація придбала контрольний пакет акцій Scott Technology в кінці минулого року, за $ 41 млн.

Виробнича лінія з розбирання туші формується з кількох роботів. Кожен з них виконує один конкретний елемент процесу. Перший робот робить рентген туші і генерує 3D-модель її форми і розміру. Інший робот використовує дискові поворотні ножі і розрізає тушу на потрібні частини. Ще один бот сортує м'ясо та переносить його на конкретні конвеєрні стрічки, а інший упаковує м'ясо. Точність обробки і сортування туші становить 90%.

Автоматизовані системи Scott Technology є унікальними, оскільки вони використовують штучний інтелект. На відміну від більшості машин, які використовують попередньо запрограмований контур каркасу, боти Scott Technology оцінюють форму кожного окремого каркаса і роблять конкретні розрізи відповідно цієї форми. Алгоритми технології використовують глибоке вивчення, що означає боти можуть стати розумнішими протягом довгого часу роботи, оскільки вони збирають дані про туши, з якими працюють.

Інтерв'ю
Фахівці вітчизняної молочної галузі наголошують: «У будь-якому разі ферма не може призупинити свою роботу, вона має працювати! І перше, на чому не можна економити, — на відтворенні!»
Українські молочні ферми продовжують відчайдушно працювати в умовах війни, постійно стикаючись з новими виробничими викликами і величезними фінансовими труднощами. Багатьом із них доводиться або починати все спочатку, або перебудовувати ... Подробнее
Керівник сектору продажів ГК "БІОНОРМА" Мирослава Мазур
Нещодавно в Києві пройшла виставка «АгроВесна-2019», в якій взяв участь провідний вітчизняний виробник біопрепаратів — група компаній «БІОНОРМА». Про масштаби участі у виставці, її результати та також про те, що викликало найбільший... Подробнее

1
0