Спецможливості
Новини

Поляки виготовлятимуть в Україні обладнання для садівників

20.09.2017
1518
Поляки виготовлятимуть в Україні обладнання для садівників фото, ілюстрація
Польська компанія «Sorter» планує випускати технічне обладнання для сільськогосподарської галузі в Україні

Польська компанія «Sorter» планує випускати технічне обладнання для сільськогосподарської галузі в Україні. Про це повідомив керівник компанії «Sorter» Конрад Гжещик, пише propozitsiya.com за матеріалами agropolit.com.

За його словами, минулого року в Україну було продано 4 великі лінії сортування для фермерського господарства «Гадз», яке займається вирощуванням яблук. Після цього в «Sorter» побачили, що український ринок потребує такої техніки. Наразі компанія зацікавлена у виготовлені техніки саме на території України, що обійдеться їй на 30-40% дешевше. Українці, у свою чергу, отримають нові робочі місця.

«Але ми чекаємо на рішення Верховної Ради. Для виробника важлива фінансова підтримка, а не просто саме відкриття бізнесу», - додав спікер.

При цьому К. Гжещик підкреслив, що українські яблука мають високу якість, але на виробництві потрібно впроваджувати найсучасніші технології з фасування, сушіння та заморозки, щоб підвищити їхню цінність. Він зазначив, що це не лише додасть вартості кінцевому продукту, а й виведе його на міжнародні ринки.

«Виробники такої якісної продукції не мають експортувати сировину. Потрібно продавати за найвищою ціною продукти переробки: пюре чи соки», - впевнений польський бізнесмен.

Керівник «Sorter» нагадав, що ціна на яблука залежить також від сезону. Тому в Україні має бути побудовано більше сховищ для фруктів. Також можна випускати яблука під конкретного клієнта, вважає експерт. Але має бути запроваджено передсортування, щоб розділити фрукти на різні склади - під конкретний запит, конкретну кількість. Кожна торгова мережа має різні вимоги щодо пакування: кількість, розмір, тип упаковки, сітки-скриньки тощо. Автоматизація повинна максимізувати прибутки виробника, підкреслив бізнесмен.

Інтерв'ю
Кліматичні зміни та несприятливі для ринку умови, спричинені COVID-19, не дали змоги українським агровиробникам цього року вкотре продемонструвати світу рекордні врожаї, особливо таких пізніх культур, як кукурудза та соняшник. Втім, і той... Подробнее
Загальновизнані стандарти безпеки якості харчових продуктів - це мова, якою розмовляють імпортери, міжнародні торговельні мережі і закупівельники. Україна поки що тільки на шляху формування культури

1
0