Спецможливості
Технології

Осінь: Час підбити підсумки

05.06.2008
1128
Осінь: Час підбити підсумки фото, ілюстрація
На порозі стоїть золота осінь, нагадуючи шепотінням листя про те, що літо промайнуло, а з ним і гарячі жнива; про зібраний хліб та багаті врожаї на полях; про те, що час вже озирнутися на відпрацьований рік, відмітити, що не задарма була вкладена праця, оцінити, що було так, а що ні..... Зупинитися лише на мить, вдихаючи таке свіже, з першими заморозками, насичене запахом зів’ялого листя і осінніх багать повітря... та йти далі — до праці... до перемоги! Так, прийшла осінь — прийшов час підбити підсумки своєї роботи майже за рік. З нами охоче поділився результатами своєї роботи колектив компанії “Агросфера”.

Шановні читачі! Дуже приємно звітувати вам про результати нашої роботи за цей рік, бо все, що було зроблено, робилося для Вас, шановні сільгоспвиробники, для Вашого добробуту та вам у допомогу.
Так, зроблено було чимало...
Найперше, про що хотілось би розповісти, — це про програму “Стипендія від компанії “Агросфера”. Програму було розпочато у січні цього року. Мета програми — підтримка агрономічної освіти та надання майбутнім фахівцям можливості реалізуватися як спеціалістам високого рівня та досягти успіху в лавах нашої компанії. Нами було проведено двохрівневе тестування студентів четвертого курсу агрономічного факультету п’яти провідних аграрних ВУЗів: Дніпропетровського, Одеського, Львівського, Харківського та Київського національних університетів. За результатами тестування було затверджено 15 номінантів, яких було нагороджено щомісячною стипендією від компанії “Агросфера”.
У вересні цього року ми провели всеукраїнську конференцію, гостями та учасниками якої стали представники десяти аграрних ВУЗів: Дніпропетровського, Одеського, Львівського, Харківського, Київського, Кам’янець-Подільського, Уманського, Полтавського та Луганського національних університетів. Декани, завідуючі кафедрами та викладачі мали змогу обговорити програму “Стипендія від компанії “Агросфера” на 2005 рік, а також усі проблеми агрономічної освіти, працевлаштування майбутніх спеціалістів та низку проектів, які дають можливість як навчальним закладам, так і нашій компанії знайти можливі шляхи донесення до сільгоспвиробника агрономічних знань з технології рослинництва.


Наша компанія докладає немало зусиль, аби ознайомити з новою агрохімічною інформацією сільгоспвиробника щодо вітчизняних новітніх та світових технологій рослинництва. Так, за період з початку року науковими співробітниками нашої компанії було проведено 44 наукові презентації систем захисту основних сільськогосподарських культур, які сформовані на базі препаратів нашої компанії.


Проведено шість Днів поля, які пройшли:
у Херсонській області, Високопільському районі, на базі господарства “Ольвія”;
у Луганській області, Новопсковському районі, на базі господарства “Закотне”;
у Кіровоградській області, Кіровоградському районі, на базі господарства “Відродження”;
у Черкаській області, м. Сміла, на базі Черкаського інституту АПВ;
у Дніпропетровській області, Петропавлівському районі, на базі господарства “Моноліт”;
у Тернопільській області, Тернопільському районі, на базі господарства “Прогрес”.
Головної мети цих заходів було досягнуто. Так, співробітниками відділу маркетингу, продажу та науковими консультантами нашої компанії були висвітлені принципи роботи нашої фірми, особливості технології вирощування основних сільськогосподарських культур з використанням препаратів компанії “Агросфера”. Учасники цих заходів мали можливість отримати кваліфіковану консультацію стосовно актуальних питань з агрономії та рослинництва. Висловлюємо подяку керівникам та співробітникам господарств, на базі яких проводились Дні поля, та всім, хто допомагав нам в організації та проведенні цих заходів.
За цей період нами було розроблено та розміщено у місцевих засобах масової інформації тридцять п’ять статей наукового характеру, основна мета яких — відображення сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур та їх захисту з використанням препаратів нашої компанії.
Також за цей час було взято участь у трьох регіональних та трьох міжнародних виставках, де було презентовано продукцію виробництва нашої компанії та системи захисту основних сільськогосподарських культур.
Хотілося дещо детальніше зупинитися на системах захисту сільськогосподарських культур: протягом 2004 року компанія додатково зареєструвала  п’ять препаратів: Булат (д.р. фенмедифам + десмедифам + етофумезат), Кольчуга (д.р. тебуконазол), Стилет (д.р. клетодим), Дамаск (д.р. діазинон), Форсаж (д.р. карбендазим). Також було розширено реєстрацію спектра дії препаратів: Екстрем (д.р. ацетохлор) для застосування на сої та Вулкан і Вулкан Плюс (д.р. гліфосат) — для десикації соняшнику та гороху. Це дало змогу сформувати більш повні системи захисту сільгоспкультур. У 2005 році компанія розширює асортимент своєї продукції ще на 8 препаратів, перелік цих засобів захисту та особливості їх внесення ми розкриємо в наступних статтях журналу “Пропозиція” та регіональних ЗМІ. Про що це говорить? На нашу думку, це свідчить про те, що ми створюємо якомога точніші та ефективніші технології захисту рослин, які гарантують сільгоспвиробнику зниження ризиків та економічні прибутки.


Як нам усім відомо, сільське господарство має, мабуть, найвищі ризики. Бо врожай або є або його немає. Відсутність урожаю буває не тільки через засуху чи стихії, неправильне застосування технології захисту рослин, придбання і застосування дешевих та неякісних  фальсифікатів (ми торкалися цієї гострої проблеми в попередніх номерах журналу), а й через неправильне зберігання засобів захисту. Більшість препаратів дуже реагують на  перепади температури (особливо взимку). Зберігання препаратів захисту рослин у невідповідних умовах (непристосовані приміщення: неотоплювані, без провітрювання, з сирістю тощо) призводить до погіршення якості препаратів упродовж їх зберігання і, як наслідок, до зниження ефективності дії при застосуванні. Враховуючи цю проблему, наша компанія робить все можливе задля максимального зниження ризику погіршення якості препаратів через неправильне зберігання в зимових умовах. З цією метою “Агросфера” надає складські приміщення для зберігання засобів захисту рослин на складі, будівництво якого було проведено з урахуванням усіх вимог та нормативів  згідно з європейськими стандартами та завершено нинішнього року. Цей склад має зручне місцерозташування: неподалік Дніпропетровська, в районі швидкісної державної траси в напрямку Дніпропетровськ - Полтава. Запрошуємо всіх бажаючих зберегти свої кошти і майбутній урожай завітати до нас та скористатися нашою пропозицією співробітництва. Звертаючись до регіональних представників нашої компанії у вашому регіоні, ви можете з’ясувати всі умови розміщення своєї сільгосппродукції на території вищезгаданого складу.
Насамкінець ще раз хочеться підкреслити, що стратегія нашої компанії — це забезпечення сільгоспвиробника не тільки оптимальними технологіями рослинництва, а й створення економічно вигідних, практичних, ефективних умов роботи.


Тетяна Федотова,
керівник відділу маркетингу
компанії “Агросфера”

Інтерв'ю
Володимир Шульмейстер. Народився в Миколаєві. Закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала С. О. Макарова за спеціальністю «турбінобудування», інженер-механік. Захистив докторську дисертацію з матеріалознавства. З 24 грудня 2014 року по 30 грудня 2015 року обіймав посаду першого заступника міністра інфраструктури України
Український інститут майбутнього - незалежний аналітичний центр, який прогнозує зміни і моделює різноманітні сценарії розвитку подій в Україні, пропонує альтернативні рішення. Основні напрямки
В успіху спільної праці компанії зазвичай вагома частка належить її очільникові й натхненнику, який зміг згуртувати команду однодумців, націлених на досягнення бажаного результату. Таким є Ярослав Чабанюк — людина, добре знана в широких... Подробнее

1
0