Спецможливості
Новини

«НІБУЛОН» планує транспортувати по річках 4 млн тонн зерна в рік

25.05.2018
1400
«НІБУЛОН» планує транспортувати по річках 4 млн тонн зерна в рік фото, ілюстрація

Сільгосппідприємство «НІБУЛОН» спустило на воду інноваційний буксир проекту Т3500, закладено відразу два нових судна - 140-метровий самохідний перевантажувач проекту П-140 продуктивністю 18000 т/добу і буксир проекту POSS-115. Також введено в експлуатацію елеваторний комплекс ємністю 43 тис. тонн і новий причал (222 м) на перевантажувальному терміналі, який дозволить обслуговувати одночасно до 5 судів і одночасно зберігати 7 різних сільгоспкультур.

 «НІБУЛОН» зможе транспортувати по річках близько 4 млн т зерна щорічно, пише propozitsiya.com з посиланням на УкрАгроКонсалт.

 «Завдання «НІБУЛОНа» на найближчі роки - побудувати флот, який матиме 100 судів, щоб транспортувати 4 млн тонн зерна по річках на рік, - заявив генеральний директор ТОВ СП« НІБУЛОН »Олексій Вадатурський. - Новий комплекс дозволить обслуговувати одночасно до 5 судів і одночасно зберігати 7 різних сільгоспкультур".

Крім того, до осені «НІБУЛОН» планує проведення підготовчих робіт для будівництва річкових перевантажувальних терміналів в Тернівці (Дніпровська область) і Мар'янському (Запорізька область), а весною 2019-го вони можуть бути введені в експлуатацію.

Президент України Петро Порошенко, відкриваючи урочистості, зазначив: «Надзвичайно важливо, що ми вводимо в експлуатацію елеваторний комплекс, спускаємо на воду морський буксир, який забезпечує також цю інфраструктуру. Це дозволить збільшити експортні потужності України та підтвердить якість українського суднобудування».

У свою чергу Олексій Вадатурський зазначив, що реалізація проектів з будівництва нового терміналу та цехів, комплексна реконструкція заводу, а також закладка і спуск на воду нових судів стали можливими за підтримки надійних міжнародних фінансових партнерів, які довіряють ініціативам компанії.

Зокрема, мова йде про спільні інвестиційні програми з Міжнародною фінансовою корпорацією, Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком, окремими банківськими установами Європи. 

Інтерв'ю
Наталія Гордійчук, засновниця компанії "Агрітема"
"Агріте­ма" своїми біорішен­ня­ми кар­ди­наль­но змінює підхід до зем­ле­роб­ст­ва. Про біоінно­вації, які по­над 10 років компанія на­дає аг­раріям, розповідає засновниця — Наталія Гордійчук.
В Україні традиційно нарікають на відірваність освіти від практики, яка виникла ще в радянські часи, коли на виробництві молодим спеціалістам прямим текстом казали: «Забудьте все, чому вас навчали в вузі». Однак деякі аграрні вузи вирішили... Подробнее

1
0