Спецможливості
Новини

На Вінничині введено карантин через західного кукурудзяного жука

09.11.2017
1758
На Вінничині введено карантин через західного кукурудзяного жука фото, ілюстрація
Основною вимогою до заходів боротьби зі західним кукурудзяним жуком є ​​дотримання сівозміни кукурудзи з іншими зерновими культурами і багаторічними травами

На території підприємства "Агротал" у Вінницькій області запроваджено карантинний режим через західного кукурудзяного жука. Про це повідомляє прес-служба головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, пише propozitsiya.com.

Згідно з повідомленням, карантин введений на загальній площі 51 га.

"На території карантинної зони проводиться система фітосанітарних заходів по локалізації та ліквідації виявлених вогнищ шкідників", - зазначають у відомстві.

Нагадаємо, раніше західного кукурудзяного жука виявили в регіоні на території сільськогосподарського товариства "Поділля" в селі Поповка. Всього заражені 15 га землі. Нещодавно цей же шкідник став причиною введення карантинного режиму в Шаргородському районі.

Як відомо, зараз розроблено недостатньо засобів захисту і боротьби проти цього небезпечного карантинного шкідника. Асортимент пестицидів для захисту кукурудзи від західного кукурудзяного жука представлений тільки шістьма протруйниками і п'ятьма інсектицидами для обробки по вегетації.

Протруйники інсектицидного напрямку грунтуються на такій діючій речовині як тіаметоксам. Загалом протруйники складають майже 50% загальної кількості препаратів проти західного кукурудзяного жука, рекомендованих для використання на кукурудзі.

Зате інсектицидів, які можна використовувати на посівах кукурудзи по вегетації, не так вже й багато.

Основною вимогою до заходів боротьби зі західним кукурудзяним жуком є ​​дотримання сівозміни кукурудзи з іншими зерновими культурами і багаторічними травами.

Інтерв'ю
В українському сільському господарстві, здається, немає більш суперечливої культури, ніж часник. З одного боку, порівняно високі й стабільні ціни та безроздільне панування імпорту на внутрішньому ринку повинні свідчити про високу... Подробнее
Щороку дистриб’юторам українського аграрного ринку стає дедалі важче працювати. Вони вимушені переглядати своє ставлення до процесу дистриб’юції, трансформуватися із просто продавців матеріально-технічних цінностей (МТЦ) у постачальників... Подробнее

1
0