Спецможливості
Новини

Лише 11% українців підтримують продаж сільгоспземель, - соцопитування

28.06.2017
2235
Лише 11% українців підтримують продаж сільгоспземель, - соцопитування фото, ілюстрація
25% вважають, що для введення вільного ринку землі зараз відсутні умови, а 53% опитаних впевнені: земля не повинна бути товаром взагалі

Абсолютна більшість українців виступає категорично проти вільної купівлі-продажу землі сільськогосподарського призначення. Про це свідчать результати соціологічного дослідження "Україна в фокусі", проведеного соціологічною групою "Рейтинг" 22-31 травня 2017 року, пише propozitsiya.com з посиланням на fixygen.ua.

Тільки 11% опитаних вважають за необхідне дозволити в Україні вільну купівлю-продаж землі сільгосппризначення, 25% вважають, що для введення вільного ринку землі зараз відсутні умови, а 53% опитаних впевнені: земля не повинна бути товаром взагалі, 2% мають іншу думку, 9 % - не визначились.

Найбільше підтримують розвиток вільного ринку землі на заході країни і серед молоді.

Третина опитаних заявила, що у них особисто або членів їх сім'ї у власності є земельний пай. На заході країни таких найбільше - майже половина (47%), на сході - менше (20%). Серед жителів села власників земельних паїв утричі більше, ніж серед городян.

Крім того, згідно з опитуванням, 63% опитаних згодні з тим, що співпраця України з МВФ веде до зниження соціальних стандартів життя і підвищення цін, 21% - не згодні з цим твердженням, 17% - не визначились. 53% згодні з тим, що країни, які співпрацюють з МВФ, переважно більше втрачають, ніж набувають, не згодні з цим - 21%, майже третина не визначилася. 45% згодні з твердженням, що МВФ допомагає Україні в складний період часу, 38% - не згодні з цим, 17% - не визначились. 39% вважають, що співпраця з МВФ сприяє реформам в Україні, 40% не згодні, 21% - не визначились.

В ході соцдослідження було опитано 3 тис. респондентів у віці від 18 років і старше методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонах і типом поселення. Похибка репрезентативності дослідження не більше 1,8%.

Інтерв'ю
Сергій Потапов, менеджер з розвитку плодоовочевого бізнесу Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, як виявилось, давно обізнаний з горіховою тематикою. А зараз серед партнерів проекту є і одне об’єднання виробників горіхів... Подробнее
Традиційним джерелом байпасного крохмалю в раціонах корів є зерно кукурудзи. Його особливістю є те, що він не ферментується у рубці і стає доступним вже у тонкому відділі кишечника. Це допомагає збільшити надходження глюкози у кров’яне... Подробнее

1
0