Спецможливості
Новини

Кабмін компенсує виробникам сільгосптехніки 20% витрат, але не всім

02.03.2017
1479
Кабмін компенсує виробникам сільгосптехніки 20% витрат, але не всім фото, ілюстрація
Уряд компенсуватиме аграріям 20% від вартості придбаної сільськогосподарської техніки українського виробництва замість 15%, пропонованих раніше

Кабмін затвердив порядок розподілу 550 млн грн, спрямованих на підтримку вітчизняного сільськогосподарського машинобудування в 2017 році. Згідно з документом, уряд компенсуватиме аграріям 20% від вартості придбаної сільськогосподарської техніки українського виробництва замість 15%, пропонованих раніше. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду, повідомляє propozitsiya.com з посиланням на liga.net.

За словами міністра аграрної політики і продовольства Тараса Кутового, проаналізувавши обсяги виробництва ы наявні кошти, прийняли наступне рішення. "Обсяг компенсації може бути запропонований на рівні 20%. Раніше ми розглядали цифру на рівні 15%", - сказав він під час представлення документа.

Обсяг компенсації в 20% буде діяти в Україні в 2017 році для підприємств, які мають ступінь локалізації виробництва 35%. Передбачається, що в подальшому показник локалізації буде збільшено: у 2018 році - до 45%, в 2019 році - 55%, в 2020 році - 60%.

Як повідомила прес-служба Мінагропроду, в подальшому Мінагропрод і Міністерство економічного розвитку і торгівлі розмістять списки учасників програми на своїх сайтах.

Також затверджено механізм виплати компенсації. Перш за все, виробник повинен буде подати в Мінагропрод заявку і підтверджуючі документи про покупку техніки. Після отримання відповідних документів міністерство протягом місяця повинно буде перерахувати кошти державного банку, який в одноденний термін компенсує сільгоспвиробнику 20% від вартості придбаної техніки.

Інтерв'ю
З лютого цього року підрозділ Crop Science компанії «Байєр» в Україні очолив Франк Хатке, який водночас займає посаду керівника регіонального маркетингу в країнах Центральної та Східної Європи і нещодавно приїхав у нашу країну з Польщі.... Подробнее
Новітні системи обробітку ґрунту, насіннєвий матеріал від найкращих оригінаторів, нові підходи до живлення рослин, інтегровані системи захисту із залученням сучасних ЗЗР — все це стало звичним і пріоритетним для багатьох господарств... Подробнее

1
0