Спецможливості
Новини

Держпродспоживслужба посилила контроль за ввезенням птиці з Німеччини та Австрії

01.12.2016
1181
Держпродспоживслужба посилила контроль за ввезенням птиці з Німеччини та Австрії фото, ілюстрація
У зв’язку з реєстрацією нових випадків високопатогенного грипу птиці на території Німеччини та Австрії Держпродспоживслужба розширила перелік регіонів цих країн, з яких заборонено імпортувати в Україну м'ясо птиці

У зв’язку з реєстрацією нових випадків високопатогенного грипу птиці на території Німеччини та Австрії Держпродспоживслужба розширила перелік регіонів цих країн, з яких заборонено імпортувати в Україну м'ясо птиці. Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на інформацію прес-служби відомства.

Згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) на території ФРН реєструється поширення випадків високопатогенного грипу птиці.

У Держпродспоживслужби зазначають, що враховуючи інформацію МЕБ, а також беручи до уваги додаткову інформацію, надану компетентним органом вказаної країни щодо проведених заходів з регіоналізації/зонування, до попереднього рішення щодо обмеження ввезення в Україну птиці, продуктів та сировини з неї (за винятком продуктів та сировини, що пройшли обробку методом, який гарантує знищення збудників зазначених захворювань) із земель Шлезвіг-Гольштейн та Мекленбург-Передня Померанія, введятьсяі аналогічні обмеження на землі Саксонія-Анхальт та Нижня Саксонія ФРН.

Крім того, у зв’язку із появою офіційної інформації МЕБ щодо реєстрації випадків високопатогенного грипу птиці на території Австрійської республіки, обмежено імпорт в Україну із вказаної країни птиці, продуктів та сировини від неї (за винятком продуктів та сировини, що пройшли обробку методом, який гарантує знищення збудників зазначених захворювань).

Зазначається, що у разі надходження додаткової інформації від компетентного органу Австрії, вказане рішення може бути переглянуто із врахуванням принципу "регіоналізації".

 

Ключові слова: карантин, птахівництво

Інтерв'ю
Швидка зміна кліматичних умов, нестійка економічна ситуація в Україні та світі, обмеження доступу до основних виробничих ресурсів та їхнє суттєве здорожчання змушують як світових, так і вітчизняних аграріїв шукати більш раціональні... Подробнее
Зазвичай аграрні видання пишуть про здобутки агрохолдингів, знаних в областях, популярних аграріїв, що засідають по облрадах. Ми вирішили піти іншим шляхом і хочемо познайомити Вас із простим фермером

1
0