Спецможливості
Новини

«Пьотінгер Україна» планує збільшити свою частку на ринку сільгосптехніки в Україні

19.01.2017
1743
«Пьотінгер Україна» планує збільшити свою частку на ринку сільгосптехніки в Україні фото, ілюстрація
Основними подіями для «Пьотінгер Україна» були грандіозні за масштабом демонстраційні тури з показом посівних комплексів і дискових борін. У 2016 році техніка була випробувана на полях понад 150 підприємств у різних регіонах України

Ряд чинників склався в 2016 році досить позитивно для АПК України. Погода балувала великою кількістю опадів, нова система ПДВ сприяла оновленню технічного парку, що вдосконалив технологічний рівень багатьох процесів.

У 2016 році українські аграрії значно оновили технічний парк, і це повинно позитивно вплинути на урожай в наступні роки. Про це розповів експерт з технічної підтримки «Пьотінгер Україна» Володимир Мірненко, повідомляє propozitsiya.com з посиланням на agroperspectiva.com.

За його словами, попит на інноваційну сільськогосподарську техніку виріс значно більше, ніж на бюджетний сегмент. А сам ринок стає конкурентним і лідируючі позиції утримувати важче.

Експерт зазначив, що ринок сільськогосподарської техніки в 2016 році в порівнянні з 2015 роком по окремих сегментах виріс на 50-60%. Основні фактори: відкладений попит, високий урожай, зміна системи оподаткування і значне зменшення ринку в 2015 році. Зростання в 2016 році фактично є поверненням до докризового рівня або незначним зростанням в 5-10%.

Основними подіями для «Пьотінгер Україна» були грандіозні за масштабом демонстраційні тури з показом посівних комплексів і дискових борін. У 2016 році техніка була випробувана на полях понад 150 підприємств у різних регіонах України. У більшості випадків техніка так і залишилася в цих господарствах на постійну роботу.

В.Мірненко зазначив, що для «Пьотінгер Україна» 2016 рік був рекордним за оборотом і за темпами зростання. На 2017-й компанія запланувала збільшення частки компанії на ринку України.

Інтерв'ю
Попри бурхливий розвиток аграрного сектору в економіці України рівень проникнення агрострахування у сільське господарство коливається на позначці 2-3%. Натомість світовий досвід підказує, що становлення потужної аграрної держави неможливе... Подробнее
Директор Інституту обліку і фінансів НААН України, академік НААН Валерій Жук
Після майже 20-річної перерви агрофірмам знову доводиться сплачувати податки на загальних засадах. Ясна річ, сільгоспвиробники не звикли до такого. От і стогнуть зараз сільські бухгалтери, бо і звітність значно ускладнилась, і податківці... Подробнее

1
0