Спецможливості
Новини

ЄБРР готовий більше допомагати дрібному і середньому агробізнесу в Україні, - Ш.Аджунер

12.12.2016
1211
ЄБРР готовий більше допомагати дрібному і середньому агробізнесу в Україні, - Ш.Аджунер фото, ілюстрація
Наступного року серед завдань ЄБРР - звертати більше уваги на фінансування дрібного та середнього бізнесу

Останнім часом кількість  потенційних об’єктів для фінансування в Україні зменшується, - про це заявив директор представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, пише propozitsiya.com з посиланням на agravery.com.

За його словами, відповідно до стратегії ЄБРР, агробізнес продовжує залишатись найважливішим сектором економіки України, у який банк готовий вкладати кошти. При цьому Ш.Аджунер підкреслив, що ЄБРР обмежений лише тими проектами, які  надходять до них, як об’єкти фінансування. "І це і є найбільшою проблемою – ми вимушені констатувати, що останнім часом кількість  потенційних об’єктів для фінансування в Україні зменшується. Ми розуміємо, що фінансування напряму від ЄБРР на сьогодні доступне лише невеликому переліку українських компаній", - каже представник ЄБРР.

Експерт зазначив, що у фінансовій установі розуміють, що  аграрний потенціал України не до кінця розкритий, країна має природну конкурентоспроможну позицію. Тому фінустанова готові допомогти, і давати більше грошей на фінансування достойних проектів.

Наступного року серед завдань ЄБРР - звертати більше уваги на фінансування дрібного та середнього бізнесу. Ш.Аджунер зазначив, що у минулому році в ЄБРР був створений окремий підрозділ для роботи із малими та середніми сільгоспвиробниками.

Уже  з початку 2017 р.банк шукатиме подібні проекти в Україні. "Великі структури – агрохолдинги та підприємства на сьогодні не мають проблем із тим, аби знайти фінансування від різноманітних фінансових установ. Натомість, у середнього та дрібного бізнесу ця  проблема існує. Її потрібно вирішувати", - додав він.

Ключові слова: ЕБРР, Шевки Аджунер, АПК

Інтерв'ю
Богдан Шаповал, директор UFEB
Хто з сільгоспвиробників (навіть невеликих за обсягами виробництва) не мріє експортувати продукцію та отримувати за неї тверду валюту? Порадити кому варто розпочинати експорто-орієнтовану діяльність,
Турбота про навколишнє середовище, збереження біорізноманіття, покращення медоносної бази, підтримка держави. Оперування сучасними знаннями, організація промислових пасік та інвестиції в переробне обладнання. Таким, цілком імовірно, може... Подробнее

1
0