Спецможливості
Новини

Case IH на своє 175-річчя представив автономний трактор Magnum

31.01.2017
2075
 Case IH на своє 175-річчя представив автономний трактор Magnum фото, ілюстрація
Автономний концептуальний трактор Magnum пропонує потенціал, який позбавить операторів необхідності проводити безліч годин у полі

У рік свого 175-го ювілею компанія Case IH продемонструє європейським фермерам останні розробки своєї команди з інновацій, які втілені в новому автономному тракторі Magnum, на міжнародній виставці SIMA в Парижі.

Автономний концептуальний трактор (Autonomous Concept Vehicle - ACV) Magnum пропонує потенціал, який позбавить операторів необхідності проводити безліч годин у полі. ACV отримав срібну медаль за інноваційність в номінації SIMA Innovation Awards. Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на інформацію прес-служби компанії.

В конструкції ACV збережено наявність традиційного двигуна, трансмісії, шасі та навіски для причіпного обладнання, а також системи навігації GPS з RTK, що дозволяє досягти повторюваної точності проходження в межах 2,5 см.

Ефективності роботи всього господарства та його співробітників вдасться досягти завдяки революційній конструкції, яка дає можливість дистанційно здійснювати програмування, управління та контроль за роботою трактора за допомогою планшету або персонального комп’ютера. Безпека роботи гарантується завдяки використанню вбудованого датчика, радара та лазерного лідара, які органічно інтегровані в оновленій безкабінній компоновці трактора.

Якщо поля зв’язані між собою дорогами приватного користування, ACV навіть можна запрограмувати на самостійне пересування між такими полями. Крім того, автономний трактор здатен використовувати погодні дані та зупиняти роботу у разі настання несприятливих погодних умов або навіть використовувати ці дані з метою самостійного пересування на більш сухе у даний момент поле.

Наразі ACV є концептуальним обладнанням, але використані в ньому технології в майбутньому можна інтегрувати в нові традиційні трактори, при цьому вони однаково придатні для використання як на невеликих тракторах (наприклад, тих, що працюють в садах), так і на великих машинах розміру Magnum.
Прикладом цього є вже практично зараз доступні нові технології точного землеробства, які компанія Case IH продемонструє на SIMA, включаючи AccuTurn – нову опцію трактора, яка автоматизує процес повороту на кінцях гону та при заході на наступний обраний валок.

Крім того, на виставці будуть розкриті переваги мережі RTK+ від Case IH: це система, призначена для забезпечення безшовної корекції покриття сигналу з точністю RTK та максимальною тривалістю безвідмовної роботи.

На виставці будуть продемонстровані нові моделі тракторів та оновлені вже існуючі моделі, а також переможець в номінації «Трактор року 2017» – Optum CVX потужністю 270/300 к.с.

На  стенді Case IH на SIMA в Парижі будуть також представлені останні моделі поточних лінійок продукції компанії, включаючи оновлений Quantum, покращений Farmall C, новий Luxxum та вдосконалений Maxxum, а також модернізовані рулонні та тюкові прес-підбирачі і нова технологія точного землеробства.

 

 

Довідка

Компанію JI Case Threshing Machine було засновано в м. Расін, штат Вісконсин в 1842 році, де і дотепер створюються всі трактори Magnum.

В 1984 році компанія об’єдналась з підрозділом сільськогосподарського обладнання International Harvester, внаслідок чого утворилась компанія Case IH, після чого JI Case було перетворено на публічну акціонерну компанію Case Corporation, в 1994 році.

В 1999 році Fiat придбав Case Corporation та бренд Case IH та сформував з них CNH, яка пізніше стала CNH Industrial.

Case IH, яка вже понад 170 років випускає продукцію для сільського господарства. Величезний асортимент тракторів, комбайнів і причіпного обладнання; всесвітня дилерська мережа висококласних фахівців.

У новому ювілейному році також виповнюється 30 років від початку виробництва перших тракторів Magnum.

Ключові слова: Case IH, трактор, Magnum

Інтерв'ю
Нова генерація найсучасніших комбайнів TRION від компанії CLAAS представлена в Україні 11-ма моделями, на базі яких можна буквально (як в LEGO) створити зернозбиральний комбайн своєї мрії, під конкретні потреби. Залежно від моделі, нові... Подробнее
Марія Махновець (ліворуч), експерт з органічного трейдингу, на виставці BIOFACH, Нюрнберг, Німеччина, разом з експертами аграрного ринку - André Pilling та Марією Дідух (проект "Agritrade Ukraine")
Україна посідає 10 місце в світі з виробництва органічних зернобобових культур, по олійним та зерновим знаходиться на 6-й позиції. Основні напрямки експорту - Нідерланди, Німеччина, Великобританія,

1
0