Спецможливості
Новини

Білорусь не проти наростити поставки тракторів до України в 3-4 рази

25.07.2017
1541
Білорусь не проти наростити поставки тракторів до України в 3-4 рази фото, ілюстрація
У січні-травні 2017 року білоруський експорт тракторів виріс на 9%

Білорусь може збільшити в кілька разів поставки техніки в Україну. Про це повідомив заступник прем'єр-міністра Білорусі Володимир Семашко, пише propozitsiya.com з посиланням на agriculture.by.

«В Україні тракторний парк близько 200 тис. тракторів, він зношений на 90%. За нашою оцінкою, щороку їм потрібно оновлювати по 20 тис. одиниць. Поки ми поставляємо 3-3,5 тис. Думаю, в 3-4 рази збільшити поставки можна», - зазначив він.

В Україні працює сім спільних складальних виробництв, а в Білорусі створено шість СП з українськими партнерами.

«Ми повинні використовувати ситуацію, коли Білорусь - член Євразійського економічного союзу з ринком в 180 млн, а Україна, по суті справи, є асоційованим членом Європейського союзу. Якщо високий ступінь локалізації, то продукція може вільно переміщатися по ринку», - вважає білоруський чиновник.

На думку заступника міністра економічного розвитку і торгівлі - торгового представника України Наталії Микольської, Україна і Білорусь можуть кооперуватися для для експорту на ринки третіх країн. Також вона зазначила, що Білорусь має можливості вільної торгівлі, які не доступні України, відповідно українські компанії мають можливість розглянути кооперацію з білоруськими компаніями для експорту в ці країни.

Нагадаємо, що в січні-травні 2017 року білоруський експорт тракторів виріс на 9%.

Інтерв'ю
Corteva Agriscience — міжнародна сільськогосподарська компанія, яка чи не першою з найпотужніших аграрних компаній світу повністю припинила свою діяльність у рф через її воєнну агресію в Україні. Ситуація в країні, звісно, вплинула на... Подробнее
За високої інтенсивності інвазій паразитарні захворювання можуть завдавати господарствам чималого виробничого клопоту та призводити до вагомих економічних збитків. Так, за даними фахівців, втрати молочної продуктивності можуть сягати 20-60... Подробнее

1
0