Спецможливості
Новини

Білоруси випускатимуть ковбасу і тушонку з бобра

17.01.2017
2431
Білоруси випускатимуть ковбасу і тушонку з бобра фото, ілюстрація
Першу боброву ковбасу і тушонку білоруси зможуть побачити в магазинах до кінця 2017-го

Мінлісгосп Білорусії вирішив запустити в країні виробництво ковбаси і тушонки з бобра, повідомляє propozitsiya.com з посиланням на tut.by.

За словами начальника відділу мисливського господарства міністерства Сергія Шестакова, раніше бобра використовували для виготовлення хутряних виробів, однак тепер ця мода не актуальна. "Під час одного з візитів нашої делегації в Литву нас пригостили шашликом. Ми думали він із баранини, виявилося, бобер. При правильному приготуванні і зі спеціями він дуже смачний", — розповів чиновник.

Ідея виникла в 2015 році, але тоді в країні не було умов для початку виробництва. Інститут м'ясо-молочної промисловості провів дослідження м'яса бобра і з'ясував, що вона містить білок, селен і вітамін С, і величезна кількість фосфору, за яким в рази більше цінується, ніж яловичина і свинина. «Низький вміст жиру робить бобра придатним для дієтичного харчування», — підкреслив С. Шестаков і додав, що ресторани Польщі та Литви вже пропонують відвідувачам страви з бобрів.

Білоруські виробники вивчають зарубіжний досвід і готові почати випуск ковбаси і тушонки. Першу боброву ковбасу і тушонку білоруси зможуть побачити в магазинах наприкінці 2017 року. До речі, м'ясо бобра в перший час буде направлятися винятково на переробку — в магазинах продаватимуть готову продукцію.

За рік у Білорусії добувають близько 10 тис. бобрів.

Інтерв'ю
У серпні одна з провідних світових агрохімічних і селекційних компаній Corteva Agrisciences провела масштабне опитування підлітків та їхніх батьків у 6 країнах Східної Європи. В ході опитування тих, хто тільки визначається з вибором... Подробнее
Активні військові дії на території України перевернули з ніг на голову життя мільйонів українців. Але не слід забувати, що в стані гібридної війни Україна перебуває із 2014 року і страхіття окупації до 2022 року пережила значна частина... Подробнее

1
0