Спецможливості
Новини

Бангладеш купуватиме українську пшеницю через її дешевизну

20.08.2016
1712
Бангладеш купуватиме українську пшеницю через її дешевизну фото, ілюстрація
українська пшениця

Через скорочення пропозиції індійської пшениці, бангладешські мірошники збільшили обсяги закупівель української продукції

Про це повідомляє УАК

За останніми даними торгових джерел, Бангладеш підписав контракт, що майже 800 тис т причорноморської пшениці поставлятимуть у період липень-жовтень у 2016 році до країни. У минулому році за аналогічний період було  закуплено майже 600 тис т.

Фахівці зазначають, що наразі Індія знаходиться поза ринком, тому бангладешські покупці закуповують значні обсяги борошномельної і фуражної пшениці з України.  Справа тільки в ціні, адже більшість бангладешських борошномелів мають намір закуповувати найдешевше зерно.

Як повідомляє джерело, покупці заплатили за причорноморську фуражну пшеницю 168 дол за тонну на базисі FOB, за борошномельну пшеницю 180 дол за тонну на базисі FOB.

Нагадаємо, що останні кілька років тільки Індія експортувала пшеницю в Бангладеш. Однак, через несвоєчасні дощі та недостатню кількість вологості, у 2016 році посіви індійської пшениці масштабно постраждали.

Натомість, Україна має великий експортний потенціал. Завдяки цьому, країни Близького Сходу та Північної Африки закупили великі обсяги причорноморської пшениці, користуючись досить таки низькими цінами на неї. Проте, експерти наголошують, що такий активний попит може привести до затримок постачань, тому що він створює велике навантаження на експортну інфраструктуру.

Нагадаємо, урожаю зернових зберуть більше від очікуваного – аналітик. Інформаційна компанія "ПроАгро" збільшила прогноз врожаю зернових і зернобобових культур в Україні в 2016 р на 3,3 млн. тон.  Попередня оцінка валового збору урожаю компанії у липні була - до 64,4 млн. тон, і вже тоді цей прогноз  4,3 млн. тон або на 7,1% був більшим валового збору зерна в минулому році.

Ключові слова: пшениця, урожай 2016

Інтерв'ю
Аномальна погода цієї весни для підприємств, що спеціалізуються на виробництві плодово-ягідної продукції, стала катастрофою. Сталася вона в ніч із 10 на 11 травня. Крім морозів, стабільна низька
Фахівці вітчизняної молочної галузі наголошують: «У будь-якому разі ферма не може призупинити свою роботу, вона має працювати! І перше, на чому не можна економити, — на відтворенні!»
Українські молочні ферми продовжують відчайдушно працювати в умовах війни, постійно стикаючись з новими виробничими викликами і величезними фінансовими труднощами. Багатьом із них доводиться або починати все спочатку, або перебудовувати ... Подробнее

1
0