Спецможливості
Новини

«Ашан»: чим менше підприємство-постачальник - тим вищі ризики

27.03.2017
5312
«Ашан»: чим менше підприємство-постачальник - тим вищі ризики фото, ілюстрація
Важлива частина роботи мережі гіпермаркетів «Ашан» - пошук нових постачальників. Компанія часто працює з невеликими підприємствами. А чим менше підприємство, тим вищі ризики

Важлива частина роботи мережі гіпермаркетів «Ашан» - пошук нових постачальників. Компанія часто працює з невеликими підприємствами. А чим менше підприємство, тим вищі ризики. Про це розповіла керівник відділу закупівель свіжих продуктів «Ашан Україна» Ольга Матова під час VI Міжнародного форумк з харчової безпеки «Управління ризиками в умовах невизначеності», пише propozitsiya.com.

Вона повідомила, що відбором постачальників в «Ашані» займається спеціально створений комітет. У нього входять незалежні представники різних департаментів (закупівлі, якості, категорійних менеджерів), які оцінюють якість продукту очима споживача, розглядають документи. Якщо виробник не може надати підтвердження системи якості шляхом сертифікації, в договір вноситься пункт про проведення аудиту. Колеги з відділу якості роблять перевірку по чек-листу. Крім цього в цехах «Ашан Україна» - м'ясних, рибних, кулінарних - також контролюється якість продукції шляхом відбору зразків.

«Ашан» має в Україні 11 гіпермаркетів і 2 розподільних центри, в кожному створена робоча група по впровадженню НАССР і в кожному випадку керівником групи є директор об'єкту.

«Людина, яка приймає рішення на підприємстві, повинна бути зацікавлена і переконана в користі стандартизації та сертифікації, - зазначила О. Матова. - Також з саботажем боролися. Навчили понад 1200 співробітників. Коли вони вперше бачать вимоги, виникає страх, але, отримуючи підтримку з боку менеджменту, все стає зрозумілим і доступним для впровадження».

Також експерт наголосила, що компанія «Ашан» з самого спочатку мала міжнародний рівень і відповідала всім можливим стандартам. Тому є впевненість в якості продукту, який нею закуповується і продається. У компанії не тільки вимагають від постачальників якість, але і розвивають їх. Політика не тільки в Україні, але і в світі - розвивати локальне виробництво.

За словами О. Матової, є бажання більше залучати інноваційні технології. «У нас свої цехи по багатьом виробництвам, але немає можливості їх автоматизувати, що ставить нас в залежність від людського чинника», - констатувала вона.

Більше інформації - в статті.

Ключові слова: Ашан, Ольга Матова

Інтерв'ю
Статуя кохання в Батумі "Алі та Ніно"
Нещодавно Україну відвідав заступник директора «Агросервіс центру» при Міністерстві сільського господарства Аджарії Леван Болгвадзе. Користуючись нагодою, propozitsiya.com поспілкувалась із
По мірі того, як Україна виходить у світові лідери з експорту меду, зростає інтерес до бджільництва. Водночас пасічники скаржаться на низькі ринкові ціни. Віце-президент Спілки пасічників України Володимир Дмитрук у цій ситуації радить... Подробнее

1
0