Спецможливості
Новини

Аграрний бізнес може втратити 1,5 млрд грн на залізничних вантажоперевезеннях

19.01.2017
1120
Аграрний бізнес може втратити 1,5 млрд грн на залізничних вантажоперевезеннях фото, ілюстрація
Додаткові витрати на транспортування зерна для аграріїв можуть досягти 1,5 млрд грн. Про це сказано в листі представників аграрної галузі до заступника міністра інфраструктури України Євгена Кравцова

Додаткові витрати на транспортування зерна для аграріїв можуть досягти 1,5 млрд грн. Про це сказано в листі представників аграрної галузі до заступника міністра інфраструктури України Євгена Кравцова, повідомляє propozitsiya.com з посиланням на інформацію Української конфедерації аграрного бізнесу.

"Підняття цін на вантажні перевезення на тлі низької кон'юнктури цін на зернові, посилення податкового тиску на аграрну галузь і загальні кризові явища в українській економіці поставить у важкі умови агровиробників і знизить конкурентоспроможність української продукції на міжнародних ринках", - говориться в зверненні.

За оцінками УКАБ, таке зростання призведе до додаткових витрат на транспортування зерна для аграріїв на рівні 1,5 млрд грн.

Нагадаємо, проектом наказу Мінінфраструктури від 11 січня 2017 року пропонується підвищити тарифи на вантажні перевезення залізничним транспортом на 25%.

В "Укрзалізниці" заявляють про дефіцит рухомого складу для транспортування зерна.

У 2017 році компанія має намір збільшити обсяг капітальних інвестицій в 2,4 рази - до 27,4 млрд грн. 46% коштів Укрзалізниця планує направити на покупку основних засобів, 33% - на капітальне будівництво (переважно на модернізацію електромереж), 19% - на модернізацію рухомого складу, 2% - на інші потреби.

Інтерв'ю
Як ми вже писали, органічна продукція в цілому залишається досить вузькою нішею аграрного ринку. Значною мірою – через ризикованість вирощування і збуту. Однак є ніші, де органічна продукція впевнено знаходить збут, принаймні на зовнішніх... Подробнее
Трохи історії… SDHI — це новітній клас фунгіцидів (інгібіторів сукцинатдегідрогенази), що належать відповідно до FRAC до групи 7. Препарати цього класу фунгіцидів почали з'являтися на ринку в кінці 1960-х років. Однак більш сучасні SDHI,... Подробнее

1
0